Naujajame TV3 rudens sezone – išskirtinis sugrįžimas. Jau netrukus žiūrovai ekranuose išvys žurnalistikos profesionalą, publicistikos vilką, dokumentinių filmų kūrėją ir motociklininką Rimą Bružą.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Rimas_Bruzas_asmeninio_archyvo_foto

 

„Atidžiai išklausiau prodiuserių pasiūlymą ir man patiko“, – sako jis.

 

R. Bružas TV3 televizijoje dirbo prieš septynerius metus. Vėliau rašė knygas ir kūrė dokumentinius filmus. Tai daryti žada ir toliau. Tiesa, dabar Rimą labiausiai domina naujasis TV3 projektas – premjera „Vilnius gyvai“, kuriamas prodiuserių kompanijos „Videometra“.

 

„Per savarankiško kūrybinio gyvenimo laikotarpį pasiilgau televizinės virtuvės, jos šurmulio. Ir kai staiga nuskambėjo pasiūlymas sugrįžti į visa tai, atidžiai išklausiau. Man patiko ir tiko“, – pasakoja R. Bružas.

 

„Vilnius gyvai“ – tai informacinė, pramoginė laida, kurios idėja Rimui artima ir įdomi, todėl jau dabar jis aktyviai dalyvauja kūrybinės komandos darbe.

 

„Tai bus aktuali, dinamiška, šiuolaikinio, aktyvaus žmogaus laida. Ji skirta tiems, kas turi smalsumo, nori sužinoti ką nors nauja. Nebūtina visus dalykus stebėti su rūpesčio raukšle kaktoje. Aktualijas mes pateiksime kitaip. Tarkime, jei diskutuotume apie Žaliojo tilto „balvonus“, tai žvelgtume giliau, kalbėtume apie tai, kad šis tiltas stovėjo nuo pat XX amžiaus pradžios, koks jis tada buvo, kokia jo istorija. Yra įdomių dalykų, norisi jais pasidalinti su auditorija“, – sako R. Bružas.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Rimas_Bruzas_asmeninio_archyvo_foto_2

 

TV3 eterio naujiena „Vilnius gyvai“ bus tarsi kelios laidos vienoje. Tai bus ne tik pokalbių šou – žiūrovas išvys ir daug veiksmo, veidų, skirtingų lokacijų. Televizijos studija bus įrengta sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“, todėl žmonės galės gyvai stebėti, kaip kuriamos laidos.

 

Žiūrovai bus kviečiami prisijungti prie diskusijos kaskart nauja aktualia tema. Jie taip pat išgirs profesionalų patarimus apie sveiką gyvenseną, madą, stilių, maistą. Laidos vedėjai ir svečiai bus visai šalia. Be to, kūrėjai publikai žada įvairių atrakcijų ir patrauklių prizų.

 

Šią laidą R. Bružas ves kartu su intriguojančia partnere, kurios vardas kol kas lieka paslaptyje. Tačiau kūrėjai užsimena, kad tai yra visiems gerai žinoma, stilinga ir talentinga dailiosios lyties atstovė.

 

 „Vilnius gyvai“ – jau greitai naujajame TV3 rudens sezone!