Jei kelias į vyro širdį iš tiesų veda per skrandį, tuomet kelias į šefo Liutauro Čepracko širdį turėtų būti tikru kliūčių ruožu. Nepaisant to, kad visa šalis neseniai aptarinėjo slaptas L. Čepracko ir Lauros Čepukaitės vestuves, moterys vis dar bando pavergti garsiojo šefo širdį. Jauna, tačiau Lietuvoje greitai išpopuliarėjusi menininkė Jolita Vaitkutė nutarė neseniai vedusį L. Čepracką pakerėti šokoladu. „Juk saldumynai ir šokoladas paperka kiekvieno vyro širdį, tad tikiuosi, kad šiuo desertu pataikysiu ir į Liutauro“, – šypsojosi pati J. Vaitkutė.

 

Dailininke

 

Tiesa, šokoladą jį panaudojo kiek netradiciniu būdu – juo menininkė nutapė L. Čepracko portretą. Išgarsėjusi savo žymių žmonių portretais, kuriuos tapo maistu, J. Vaitkutė tapo ir viena iš LNK laidos „Lietuvos superšefas“ komisijos narių. Unikalų L. Čepracko atvaizdą jį atliko kiek greičiau nei per valandą, kol laidos dalyviai plušo virtuvėje ir ruošėsi savo patiekalus pristatyti laidos svečiams.

 

„Fantastika, labai gražu“, – tarė dovaną išvydęs L. Čeprackas. „Saugosiu jį šaldytuve, kad kaskart atsidaręs jo dureles prie galinės sienelės galėčiau matyti savo paveikslą. Jei būtų mažesnis, prisiklijuočiau jį pase vietoje nuotraukos“, – džiaugėsi laidos „Lietuvos superšefas“ šeimininkas. Tuo tarpu pati J. Vaitkutė atskleidė, kad užduotis buvo ne iš lengvųjų.

 

Liutauras

 

„Su Liutauru buvo sudėtinga – labai ilgai rinkausi jo veido eskizus, o piešti buvo nelengva, nes kaskart, kai Liutauras pakreipia galvą, jo veidas labai pasikeičia, todėl kiekvienoje nuotraukoje jis atrodo labai skirtingai. Labai bijojau, kad nepavyks tiksliai pagauti jo veido bruožų“  – kalbėjo menininkė.

 

Tuo tarpu kita ateinančio šeštadienio laidos viešnia, aktorė ir laidų vedėja Donalda Meiželytė, dėmesį L. Čeprackui rodė daug atviriau. „Kodėl jūs taip į mane žiūrit?“ – filmavimo metu pastebėjęs veriantį greta sėdinčios viešnios žvilgsnį, žaismingai pasiteiravo šefas. „Tu labai gražus, o aš juk neturiu vyro“, – nepasimetusi atsakė Donalda. Vis dėlto šios kalbos tęsti toliau L. Čeprackas nebuvo nusiteikęs. „Aš vedęs, vadinasi, miręs“, – atsakė jis. Ar nesutrukdys toks dėmesio blaškymas tinkamai įvertinti laidos dalyvių patiekalų, sužinosite jau šį šeštadienį 17 val. per LNK.