Jau visai netrukus, sausio 29 dieną, į TV3 ekranus sugrįžta komiškas ir tikrų gyvenimiškų situacijų kupinas, apie vyrišką draugystę pasakojantis serialas „Šviesoforas“. Antradienio vakarą serialo kūrėjai ir žinomi aktoriai susirinko sporto bare „Olybet“, kur drauge šventė artėjančią antrojo sezono premjerą bei turėjo galimybę pirmieji išvysti pirmąją antrojo sezono seriją.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_1 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_2 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_3 (Small)

 

 

Sporto baras vakarėliui pasirinktas visai neatsitiktinai. Serialo „Šviesoforas“ personažai – trys vyrai, geriausi draugai Edvinas, Albertas ir Raimondas, kurie laisvalaikį dažniausiai leidžia kaip daugelis tikrų vyrų – kalbėdami apie sportą, santykius su moterimis, linksmus nutikimus ir problemas.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_4 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_5 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_6 (Small)

 

Kalbėdamas apie naująjį TV3 ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ serialo sezoną, jo režisierius Sigitas Račkys tikino, kad net ir kasdien dirbant filmavimo aikštelėje nuspėti rezultatą – sunku. „Filmavimai dažnai susimaišo, kai filmuoji septintą seriją, tuomet keturiasdešimtą. Pats net nežinau, ką čia šiandien išvysime. Aišku, norėtųsi, kad viskas būtų padorumo ribose“, – juokavo režisierius.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_7 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_8 (Small)

 

„Mūsų darbe labai svarbu žiūrėti į ekraną, o ne nudelbti akis. Norisi, kad nebūtų ir kažkoks šedevras, bet ir nebūtų sarmata ir nereiktų nudelbti akių“, – pridūrė S. Račkys.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_9 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_10 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_11 (Small)

 

Tarp susirinkusių svečių buvo galima išvysti ir ne vieną žymų televizijos aktorių. Vakarėlyje dalyvavo televizijos žiūrovams puikiai pažįstami ir seriale pagrindinius vaidmenis atliekantys Rokas Petrauskas, Dalia Morozovaitė, Povilas Laurinkus, seriale debiutuojanti Marija Laukė.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_12 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_13 (Small)

 

„Norėčiau visiems labai padėkoti. Visi žinome, kaip nuoširdžiai dirba aktoriai, režisierius, visa komanda. Manau, kad dabar tokioje supykdytoje Lietuvoje, kur visi vienas kitą griaužia, tiek sau, tiek žiūrovams ir visiems mums palinkėčiau krislelio juoko, pozityvo ir daugiau šypsenų“, – kalbėjo serialo „Šviesoforas“ prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_14 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_15 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_16 (Small)

 

Serialo pristatymo svečiai „Olybet“ sporto bare ne tik turėjo galimybę pirmieji išvysti į TV ekranus sugrįžtančio serialo pirmąją seriją, bet ir mėgavosi specialiais užkandžiais, gėrimais, serialo tematiką atspindinčioje atmosferoje atsipūtė nuo vis dar tebevykstančių serialo filmavimo darbų.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_18 (Small)

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_17 (Small)

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_19 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_20 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_21 (Small)

 

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakos apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primins šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaikys žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_22 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_23 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_24 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_25 (Small) Nuotr. Ruslano Kondratjevo_26 (Small) selfp bmd

 

„Šviesoforas“ jau nuo sausio 29 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Ruslano Kondratjevo ir renginio organizatorių