Muzikinė grupė „Du Donatai“ – viena populiariausių ir geidžiamiausių miestų šventėse, privačiuose renginiuose ir vestuvėse. Tačiau mažai kas žino, apie grupės atlikėjų asmeninį gyvenimą. Grupės Lyderis Donatas Čižauskas prisipažįsta – jis puikiai žino, ką reiškia emigranto duona ir kaip nepriteklius kartais verčia ieškoti įvairiausių būdų išgyventi.

 

LR_TV_AB_Du Donatai

„Pagal specialybę esu sudėtingų konstrukcijų suvirintojas. Esu ne kartą emigravęs į Angliją, Italiją, Švediją, Norvegiją. Aš labai gerai žinau, ką reiškia valgyti prie konteinerių. Aš pats nevalgiau, bet esam važiavę. Man sako – žiūrėk, kaip gerai, čia galima bananų pasirinkt. Sakau, jūs tikriausiai juokaujat?“, – emigracijos laikus laidoje „Ant bangos“ prisimena D. Čižauskas.

 

Vaikinas šmaikštauja, kad gyvenime yra patyręs visko ir jo kelias į šlovę ir pripažinimą buvo nusėtas įvairių gyvenimo patirčių: „Dabar mums irgi tenka koncertuoti užsienio šalyse, kur gausu lietuvių. Jie visi prieina ir sako, kaip norėtų grįžti į Lietuvą, kaip jos pasiilgę, tačiau jaučiasi įstrigę ilgam. Aš džiaugiuosi, kad mūsų nuoširdumas, atvirumas patinka žmonėms, jie mėgsta mūsų dainas, vertina. Dabar gyvename tik iš muzikos. Tai labai geras jausmas.“

 

Muzikos apdovanojimuose „Aukso lašas“ metų grupe tapę „Du Donatai“ laidoje „Ant bangos“ atskleis ir savo raktą į sėkmę. Kaip tapti populiariais, geidžiamais ir gerai apmokamais muzikantais? Sėkmės receptai – iš pirmųjų lūpų – laidoje „Ant bangos“, trečiadienį, 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.