Kultinio serialo „Pasmerkti“ gerbėjams puikiai pažįstamas aktorius Josifas Baliukevičius prisipažįsta, kad nors vasara jam pats darbymetis, tačiau ir darbų sūkuryje jis randa laiko pailsėti. Prie TV3 serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ komandos prisijungęs aktorius atskleidė, kad jis atsipalaiduoja gamindamas. „Galiu pripažinti, kad tai mano mažytė aistra“, – apie maisto gaminimą sakė J. Baliukevičius.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Josifas_Baliukevicius_1

 

Atsinaujinusiame televizijos seriale profesionaliam aktoriui patikėtas gydytojo Nedo vaidmuo. Jis vedęs, tačiau meilės ieško ne šeimyniniame guolyje, o kitur. Pats aktorius šmaikštauja, kad laikui bėgant žiūrovui jo personažą pamils, nes jis parodys ir gerąją savo pusę.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Josifas_Baliukevicius_2

 

„Na, labai daug pasakoti nenoriu. Net apie personažo savybes, nes jos išryškėja šiame seriale tik gerokai įsibėgėjus siužetui. Todėl sugadinčiau šiokią tokią intrigą, o to visai nenoriu. Geriau tegul žiūrovai šį personažą vertina eigoje ir galbūt jų nuomonės keisis. Bent aš to tikiuosi“, – šypsodamasis kalbėjo J. Baliukevičius.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Josifas_Baliukevicius_3

 

Šiuo metu J. Baliukevičius pluša ne tik „Naisių vasara. Sugrįžimas“ filmavimo aikštelėje, bet ir kurią vaidmenį istoriniame filme „Savanoriai“. Tačiau užimtas aktorius prisipažįsta, kad kai randi mylimą darbą, tuomet niekada nebereikia dirbti: „Aš retai pavargstu nuo savo darbo, todėl ir laiko pailsėti tikrai pakanka.“

 

Nuo liepos 4 d., TV3 eteryje startuosiantis serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovus stebins ne tik atsinaujinusiu pavadinimu, bet ir būriu garsių aktorių, kurių kuriami herojai įsisuks į pasaulį sužavėjusio siužeto vingius. J. Baliukevičius atskleidė, kad filmavimo aikštelėje jau teko susidurti su rimtu iššūkiu.

 

„Dar tik pradžia, tai tie iššūkiai kol kas yra paprasti ir labiau profesiniai. Bet man jau teko šokti iš lėktuvo be parašiuto“, – juokėsi aktorius. Tiesa, J. Baliukevičius paliko intrigą ir neatskleidė, kaip šį scena atrodys ekrane.

 

Vos palikęs filmavimo aikštelę J. Baliukevičius pasineria į laisvalaikio hobius. Vienas iš jų – maisto ruošimas. Todėl nenuostabu, kad prieš kelias savaitės serialo pristatymo metu, kuris vyko „Wine box“ vasaros terasoje, buvo pirmasis stojęs už grilio. Kartu su profesionaliu šefu jis ėmėsi kepti specialius „Naisių vasara. Sugrįžimas“ mėsainius.

 

„Gal vakarėlyje viskas vyksta šiek tiek juokaujant. Bet taip, gaminti man labai patinka. Gal net labiau ne gamtoje, o namuose, nes Lietuvoje retai ir oro sąlygos tai leistų. Galiu pripažinti, kad tai mano mažytė aistra“, – pasakojo J. Baliukevičius.

 

Nuo gegužės mėnesio filmavimo aikštelėje plušantys aktoriai ir kūrybinė komanda žada, kad be pozityvumo ir jautraus santykio su gamta, TV3 vasaros sezone sužibėsiančiame seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ siužetas žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šios vasaros intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus. Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

 

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ – nuo liepos 4 d. per TV3!