„Dar tikėjausi sugrįžti į „Šokius ant ledo“, bet, būdama Kinijoje, „Miss Tourism Queen International 2014“ grožio konkurse, sužinojau, kad Andrius nusprendė pasitraukti iš šou, perleisdamas mūsų vietą projekte kitai porai“, – sako „Mis Latvija“ Alisa Miškovska, LNK šou „Šokiai ant ledo“ dalyvė.

 

Alisa sako, kad Andrius Butkus pasielgė teisingai ir ji nejaučia jokio kartėlio. Anaiptol, Alisa šį sekmadienį žada iš Daugpilio atvažiuoti į projekto finalą, kad galėtų pasveikinti visus finalo dalyvius ir nugalėtojus.

Alisa ką tik grįžo iš Kinijos, čia ji perleido grožio karalienės karūną „Miss Tourism Queen International 2014“ nugalėtojai. Gražiausios pasaulio merginos, paragintos Alisos, įrašė sveikinimą LNK „Šokių ant ledo“ dalyviams.

„Netroškau laimėti „Šokių ant ledo“, pergalių gyvenime ir taip turėjau užtektinai“, – sako konkurse „Miss Tourism Queen International“ praėjusių metų gražiausia moterimi pripažinta Alisa. – Manau, šios pergalės labiau reikia kitoms poroms, kurioms tas laimėjimas gyvenime būtų tramplinas“

Alisa pirmąją vietą „Šokiuose ant ledo“ atiduotų Gintarei Gurevičiūtei ir Aleksejui Rogonovui.

„Be abejonės, Aleksejus yra pats stipriausias čiuožėjas ant ledo šiame projekte, bet Gintarė stengėsi taip, kaip nė viena kita. Pati esu čiuožimo trenerė, todėl galiu pasakyti, kad ši pora atlieka tokias figūras, kokių neišdrįsta padaryti jokia kita pora. Be to, kad Gintarė apdovanota išskirtiniu grožiu, ji yra labai talentinga ir neįtikėtinai darbšti“.

Sekmadienį 19.30 val. LNK ledo šou finale ant „Akropolio“ ledo susitiks Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas, Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, Vaida Genytė su Tomu Katukevičiumi bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė.