Kiek išbandymų  gali ištverti žmogus? Kokie gyvenimiški rekordai – patys sunkiausi? Kaip atsitiesti po pačių sudėtingiausių likimo iššūkių? Ir kiek reikia ruoštis, norint pasiekti… Lietuvos rekordą? Šį vakarą populiariojoje LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – išskirtiniai svečiai, išlaikę pačius įvairiausius kasdienybės egzaminus.

 

Gintare_Karaliunaite_KK2_penktadienis

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė prisipažins: jos gyvenime iššūkių niekada netrūko. Tačiau dabar – ypač sudėtingas metas, kai ji, pardavusi namus netoli Kauno, bando iš naujo kurti save. Pirmoji užduotis – per  trejus metus susikurti savo svajonių verslą. „Šiais laikais tai padaryti itin sunku, bet mane gelbėja patirtis, iš mamos per 10 metų dirbant kartu išmokta nemažai. Aš nebesu populiari, bet daug žmonių mane vis dar atpažįsta ir tai padeda“, – pasakoja naują verslą kurianti Gintarė.

 

Taip pat ji svajoja ir apie naujus namus, kurie turėtų būti prie miško, netoli draustinio. „Aš jau susitaikiau su tuo, kad dirbsiu toliau su augalais ir su natūralia produkcija, kurią gaminu pati. Ir aš labai noriu pat užsiauginti retesnių augalų ir turėti darbą kieme. Tai – mano svajonė.“ Tačiau G.Karaliūnaitė turi apsvarsčiusi ir kitą galimą gyvenimo pakeitimo variantą. Jeigu verslo reikalai nebus tokie, kokių tikėtasi, ji drauge su dukra svarsto apie emigraciją. „Mes esame su dukryte pakviestos pas senelius į Kanadą. Manau, Kanada būtų lengviausias pasirinkimas vien dėl dukros: ten ir seneliai, ir anglų kalba. O dukra kalba laisvai angliškai. Plius ji yra kanadietė“, – sako Gintarė, visose situacijoje pirmiausiai galvojanti apie naudą savo vaikams.

 

Kitam „KK2 penktadienio“ herojui praėjusieji metai buvo sunkūs kitaip. Garsus motokroso čempionas Arminas Jasikonis čempionate Italijoje patyrė itin sudėtingą galvos traumą. „Pasaulio čempionate Italijoje buvau geroje pozicijoje, bet padariau menką klaidą, kuri daug kainavo. Įvyko avarija. Po nugriuvimo nekvėpavau, pažeidžiau galvą, 3 dienas buvau komoje, o gydytojai nieko gero nežadėjo“, – pasakos vaikinas, profesionalo karjerą pradėjęs vos 12-os. Kaip Arminui pavyko atsigauti po itin sudėtingos traumos ir kodėl jo sveikatos pokyčius medikai vadina stebuklu?

 

Šį vakarą  visi „KK2 penktadienio“ žiūrovai taps ir išskirtinio rekordo liudininkais. Ne vieną Lietuvos rekordą pasiekęs klaipėdietis Saulius Jankauskas  LNK studijoje pabandys pasiekti naują savo rekordą: kuo daugiau pilnų pritūpimų per 1 valandą. Kiek pasiruošimo, jėgų ir ištvermės reikalauja toks iššūkis, kai rekordą atlieki prieš visą Lietuvą?

 

Išskirtinis „KK2 penktadienis“ – jau šį vakarą, 19.30 val., tik per LNK!