Šią savaitę iššūkį BTV laidoje Išgyvenk, jei gali priima žurnalistas, LNK laidos 24 valandos vedėjas, Giedrius Leškevičius. Bene kasdien darbe su baisia Lietuvos socialine realybe susiduriantis garsus vyras į pagalbos prašančius vargingai gyvenančius žmones žiūri atsargiai.

 

Giedrius Leškevičius Giedrius Leškevičius

 

„Kartą teko susidurti su šeima, kuri pavasarį pasisodino bulvių, tačiau rudenį jų nusikasti – nesugebėjo”, – pasakojo vyras.

 

Vis dėlto, nusprendęs savaitei apsikeisti vietomis su Panevėžio rajone, Geležų kaime gyvenančia Laimute Jankauskiene, vos pravėręs jų namų duris Giedrius supras, kad šį kartą situacija bus kitokia. Tiesa, žiūrovus tikriausiai nustebins ir Giedriaus reakcija į paliktą darbų sąrašą – pašerti gyvulius bei kasdien pamelžti karvę: „Nors paskutinį kartą tai bandžiau daryti prieš daug, daug metų, tačiau tai – tas pats, kaip važiuoti dviračiu”, – sakė žurnalistas ir TV laidų vedėjas.

 

Giedrius Leškevičius Giedrius Leškevičius

 

Nenuostabu, kad G. Leškevičius nebijo kaimiškų darbų ir yra šventai įsitikinęs savo pergale. Laidoje vyras prisipažino, kad apsilankymas kaime jį grąžino į vaikystę: „Mano tėvai buvo mokytojai, turėjome vieną karvutę, o po to ir šiek tiek didesnį ūkį. Kai tėvai trumpam išvažiuodavo, man tekdavo viskuo rūpintis, tad visi šie darbai man yra pažįstami”.

 

Vis dėlto avantiūra, į kurią taip drąsiai sutiko leistis garsus žurnalistas, gali pažerti itin nemalonių siurprizų. Varvantis stogas, nuolat gendantys daiktai ir milžiniškos skolos – tai tik keletas bėdų, su kuriomis kasdien tenka kovoti Laimutei. Vieniša moteris ne tik turi pasirūpinti trimis atžalomis bei globotiniu, bet ir pulku gyvulių. Moteris jau seniai praradusi džiaugsmą gyvenimui ir jau pamiršo, ką reiškia rūpintis savimi. Ar įmanoma šių dienų kaime išgyventi našlei kartu su mažamečiais vaikais?

 

Giedrius Leškevičius

 

Gyvenimą mylintis vyras pasiryžęs visomis priemonėmis Laimutės šeimai perduoti savo pozityvumą ir daugiametę darbe sukauptą patirtį. Tiesa, ar tai išgelbės aklavietėje atsidūrusią šeimą – išlieka klausimu.

 

Giedrius Leškevičius Giedrius Leškevičius

 

Filmavimo kameroms pavyk užfiksuoti ir Giedriaus kaskadinį triuką – vietoj to, kad nuliptų nuo stogo, kurį apžiūrėjo, nes jis varva, Giedrius nušoko ant žemės!

 

VIDEO
 

 

Ar pavyks G. Leškevičiui susitvarkyti su sunkia kaimo kasdienybe? Ar sugebės iš nedidelio miestelio kilęs garsus vyras pasirūpinti didžiule, vargingai gyvenančia šeima? Visi atsakymai atsinaujinusioje laidoje Išgyvenk, jei gali.