Šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ etiketo specialistas Giedrius Drukteinis sakys, kad Vilniuje jis dar nematė nei vieno prabangaus restorano.

 

20160318_drukteinis_verslas

 

„Vilniuje yra daug normalių vietų, bet tiesa sakant, aš nesu matęs jokios prabangios vietos. Aš nelaikau prabangia vieta tos įstaigos, kur plastmasė padažyta auksiniais dažais“, – 19 val. 30 min. šį penktadienio vakarą LNK laidoje kalbės G. Drukteinis.

 

Žurnalistas laidoje taip pat atskleis paslaptį, kaip užsidirbti kalnus pinigų: „Ieškok žmogiškosios problemos, nes didžiausi pinigai padaromi iš problemų. Verslo prigimtis yra primesti problemą ir pasiūlyti jos sprendimą, todėl kiekvienas čia esantis turbūt turėjo ketvirtą „iPhone“, bet jam veikiant nusipirko jau penktą modelį, nes su ketvirtu modeliu jau atrodei kvailas“, – sakė G. Drukteinis.

 

Kitas laidos dalyvis, žymiojo Žilvino Žvagulio sūnus Ąžuolas gali džiaugtis sėkme – pirmasis vyro atidarytas baras klesti, todėl jis nusprendė atidaryti naują vietą – barą, kuriame yra vienas didžiausių šampano ir austrių pasirinkimas Lietuvoje: „Mūsų bare galime linksmai pabūti, pavakarieniauti. Taip pat turime vieną didžiausią šampano pasirinkimą visoje šalyje.“.

 

Pareigyte

 

Ąžuolo verslo partnerė Gabija Daugėlaitė laidoje sakys, kad rinktis verslo partnerį yra atsakingesnis dalykas, nei rinktis sutuoktinį.

 

„Su vyru praleidi mažiau laiko, nei su verslo partneriu, ypač dabar, kai mes su Ąžuolu būname mūsų klube nuo ryto iki pat vakaro, todėl reikia sutarti ne tik kasdieniuose reikaluose, bet ir žiūrint ir į verslo ateitį“, – laidoje pasakos G. Daugėlaitė.

 

Ą. Žvagulis atskleis, kad jį ir Gabiją suvedė judviejų tėvai: „Jie yra draugai gyvenime ir verslo partneriai. Gabijos tėvas ir mano tėvas padėjo mums šį verslą atidaryti“, – laidoje kalbės Ą. Žvagulis.

 

Kita laidos dalyvė – populiariosios grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė. Daug kas nežinojo, tačiau Nijolė turi du aukštuosius diplomus – verslo vadybos ir Europos Sąjungos teisės. Moteris pasakos, kad dėl sėkmingos grupės veiklos jai teko mažiau dirbti pagal savo išsilavinimą.

 

Nijolė taip pat atskleis, kad svajoja ir norėtų susilaukti daugiau vaikučių: „Labai norėčiau ir antro, ir trečio vaikelio, bet nėra laiko“.

 

Visą laidą žiūrėkite šį penktadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.