STT pradėtas tyrimas dėl Druskininkų „Aqua“ parko veiklos nesustabdė miesto vadovų ir toliau kviesti politikus nemokamai pasilepinti SPA paslaugomis. Praėjusią savaitę Seimo nariai buvo šokiruoti – gavo kvietimus apsilankyti miesto šventėje bei laiką praleisti ir skandalingame „Aqua“ parke. Meras Ričardas Malinauskas mano, kad tai puiki kurorto reklama.

 

GIEDRIUS_DRUKTEINIS_835x1200

„Jeigu Seimas svarsto tokius dalykus, tai gerai mums, tai reklama. Tiek diskutuojama Lietuvoje dėl pakvietimų, tai rezultatas 100 procentų pasiektas ir manau, kad bus puiki šventė“, – „Žinių radijas“ laidoje sakė kurorto meras.

 

Tačiau politikos elito ekspertas Giedrius Drukteinis pašiurpo pamatęs Malinausko pakvietimą.

 

„Atrodo kaimietiškai, nes kam reikalingi šitie 1980 metų karpiniai? Popierius prašmatnus ir, matyt, apmokėtas iš mokesčių mokėtojų kišenės. O žmogui, kuris rašė tuos kvietimus, tai reikėtų irgi kaligrafijos meno pasimokyti. Yra tokie kursai“, – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 per LNK val. kalbės G. Drukteinis.

 

Liberalas Eligijus Masiulis pakvietimą laiko įžeidimu: „Tai atrodo kaip pasityčiojimas ne tiek iš Seimo, bet iš visos Lietuvos teisėsaugos, nes vyksta tyrimas dėl „Aqua“ parko veiklos“.

 

Tačiau ne visi politikai mano, kad apsilankymas kurorte esant tokioms aplinkybės – blogas dalykas.

 

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas KK2 žurnalistams sake, kad parke lankėsi, tačiau dabar nežino, ar pasinaudos galimybę nemokamai apsilankyti parke.

 

Vienas socialdemokratų partijos vadovų, Seimo narys Bronius Bradauskas žurnalistams sakė, kad kvietimą atidavė savo darbuotojoms.

 

„Atidaviau savo biuro moterims tą kvietimą, nes jos jaunos moterys ir joms reikia kūną pagražinti. Aš tomis dienomis esu užsiėmęs, bet jeigu nebūtų užimtos dienos, galvočiau“, – kalbėjo B. Bradauskas.

 

Žymusis kovotojas už teisybę Naglis Puteikis pribėgęs prie KK2 kamerų protino politikus: „Romos valstybė sugriuvo, nes senatoriai maudėsi pirtyse, kai imperijos pakraščiai badavo. Atėjo barbarai ir sugriovė Romą. Čia irgi visiškas elito „išpindėjimas“.

 

Visą istoriją žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.