Artėjant didžiajam grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalui, kurį jau šį sekmadienį 19.00 val. tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija, paaiškėjo paslaptingas komisijos narys. Juo tapo žinomas šalies dizaineris Liutauras Salasevičius – jis ne tik papuoš finalininkes, bet ir padės komisijos pirmininkui Benui Gudeliui išrinkti  gražiausią lietuvaitę.

 

LR_TV_Salasevicius

Prabangių suknelių kūrėjas tvirtina, kad jau turi nusistatęs kriterijus, kuriais vadovausis vertindamas grožio konkurso finalininkes: „Griežtas nebūsiu, tačiau labai atsakingai vertinsiu merginų eiseną. Galbūt nuskambės kiek juokingai, tačiau vaikščioti dėvint aukštakulnius sugeba ne visos. Labiausiai laukių merginų atsakymų į komisijos narių klausimus – būna, kad mergina atrodo žavi, tačiau vos prasižioja, visas susižavėjimas ja išblėsta. Norėčiau, kad „Mis Lietuva 2014“ taptų ta mergina, kuri būtų išprususi, gerai mokėtų užsienio kalbas ir sugebėtų atstovauti Lietuvai ne tik mūsų šalyje, bet ir nuvykusi į konkursą „Mis pasaulis 2014““.

 

Dizaineris ne tik vertins gražuoles konkurso finale, L. Salasevičius ruošia specialias sukneles, kuriomis merginos pasipuoš varžydamosios dėl „Mis elegancija 2014“ titulo. „Parinkti sukneles nebuvo labai sunku, kadangi atrinktos pačios geriausios merginos. Visos yra labai gerų proporcijų, lieknos, turinčios geras figūras. Sukneles mėginome derinti prie plaukų ir akių. Tikiuosi viskas atrodys nepriekaištingai,“ – sako dizaineris.

 

Pasak L. Salasevičiaus, stengiantis demonstruoti savo eleganciją nereikia perlenkti lazdos: „Mergina niekada nebus elegantiška, jeigu elgsis ar stengsis atrodyti vulgariai. Asmeniškai man elegancija asocijuojasi su paslaptingumu, mergina turi išlikti paslaptinga ar netgi mistiška, tokiu atveju ji bus ne tik elegantiška, bet ir išliks įdomi aplinkiniams.“

 

Be Beno Gudelio ir Liutauro Salasevičiaus „Mis Lietuva 2014“ finalininkių grožį taip pat vertins LKL prezidentas Remigijus Milašius, Australijos garbės konsulas ponas Salvatore Antonio – Meschino. Dekoratyvinės kosmetikos „Make up Factory“ visažo meistras Diego Schober, foto studijos „Pix studija“ vadovė ir modelis Eglė Žiūkaitė, laidos „Kitoks pokalbis“ vedėja Aušra Kilkuvienė bei modelis ir verslininkė Eglė Grėbliauskaitė.

 

Galimybę išrinkti savo favoritę turės ir televizijos žiūrovai, kurie spręs, kuriai iš dvylikos gražuolių atiteks „Mis publika 2014“ titulas.

 

Konkurso finale merginos kovos ne tik dėl gražiausios lietuvaitės titulo – nugalėtoja laimės unikalią galimybę atstovauti Lietuvai pasauliniuose grožio konkursuose: „Mis Pasaulis 2014“ („Miss World 2014“) ir „Mis Visata 2014“ „Miss Universe“.

 

Sekmadienį, rugsėjo 21 dieną, 19.00 val. Kėdainių arenoje rengiamą „Mis Lietuva 2014“ konkursą bus galimą tiesiogiai matyti per „Lietuvos ryto televiziją“ir žiūrimiausioje internetinėje televizijojetv.lrytas.lt. Norintys renginį stebėti gyvai bilietus gali įsigyti „Ticket Market“ kasose.