Jau šį sekmadienį LNK eteryje prasidės naujas azarto kupinas projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ etapas, kuriame kiekvieno mokytojo dalyviai savo pasirodymais varžysis tarpusavyje dėl galimybės patekti į kryžmines kovas, o po jų – ir į didįjį finalą, kuris tiesiogiai vyks gegužės 12 dieną Kauno Žalgirio arenoje.

MixCollage-29-Mar-2024-11-40-AM-7716

 

Nokautų etapą pradės visi Vaido Baumilos komandos dalyviai, tarp kurių ir skandalingoji Eleonora Sebrova, projekte dalyvaujanti kartu su akordeonistu Romu.

 

„Eleonora yra nuostabi – ir kaip personažas, ir kaip talentas. Ji turi gerą humoro jausmą, moka iš savęs pasijuokti. Ji turi daug sceninės patirties, yra stipriai vertinama visų Lietuvos žiūrovų. Reikia turėti drąsos, kad ateitum į tokį projektą. Manau, ji žino, koks jos kelias muzikoje ir nepriklausomai nuo to, kaip pasibaigs šis projektas, jos kelias niekaip nepasikeis“, – apie savo dalyvę kalba Vaidas Baumila, nusprendęs, jog būtent ji atidarys naują projekto etapą.

 

Tačiau kiti mokytojai pripažins – pirmas įspūdis išties parodo labai daug, o išankstinė nuomonė dažnai net gali būti klaidinga.

 

„Aš bijojau, tavęs, Eleonora, per akląsias perklausas. Kai mes su Benu atsisukom ir pamatėm tave, buvom priblokšti. Ir tu tada klausei, kodėl mes dėl tavęs nekovojam, o mes nežinojom, ką atsakyti, nes tikrai tavęs bijojom“, – Eleonorai pripažins mokytojos kėdėje sėdinti Gabrielė Vilkickytė.

 

Mokytojai pripažins, jog ne kartą tarpusavyje kalbėjo apie tai, koks Eleonoros kelias gali būti projekte ir turėjo dvejonių, kaip jis gali atrodyti ir ką šis projektas gali duoti jau žinomai ir talentingai atlikėjai. Vis tik tai, ką scenoje kiekvieno pasirodymo metu sukuria Eleonora su savo partneriu Romu ir darbas, kuri ji įdeda ruošdamasi kiekvienam pasirodymui, ilgainiui privertė pakeisti mokytojų nuomones apie dalyvę ir jos charakterį.

 

„Dažnai gyvenime žmonės turi susikūrę savo įvaizdį. Eleonora yra spalvinga asmenybė, mane žavi jos stuburas. Ji puikiai pasirodo, gerai transliuoja tekstą“, – pripažins Nomeda Kazlaus.

 

Apie visiškai pasikeitusią nuomonę apie atlikėją kalbės ir Gabrielė Vilkickytė: „Vakar, kai prasilenkėm su tavim viešbutyje, dar ilgai apie tave galvojau, kiek daug tu iš tikrųjų turi. Jei ne šitas projektas, niekada nebūčiau apie tave pakeitusi nuomonės.“

 

Pagal nokautų taisykles aštuoni kiekvieno mokytojo dalyviai varžosi tarpusavyje. Etape yra keturios išsaugojimo sofos, į kurias pagal reitingavimo principą mokytojas gali pasodinti savo dalyvį. Išsaugojimo sofos negavę dalyviai iškrenta iš projekto. Tiesa, kiti mokytojai turi po vieną galimybę patikusį iškritusį dalyvį pavogti į savo komandą.

 

Eleonora Sebrova nokautų etapą arenoje atidarys su ypatingu grupės „Hiperbolės“ kūriniu, kuriam paruošė ir įspūdingą įvaizdį. Ar Vaidas Baumila suteiks Eleonorai ir akordeonistui Romui sofą ir ar jai pavyks ją išsaugoti iki pat laidos pabaigos, pamatyti bus galima šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.