„Na, dabar jau manęs nenušaus. Jie labai pavojingi žmonės“, – atsiduso po interviu „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ Gintautas Lukošaitis. Šiaulių tarybos narys G. Lukošaitis su partijos kolegomis susikirto dėl miesto šilumos ūkio kontrolės. Jis kaltina įtakingą konservatorių Dainių Kreivį išdavus miestiečių interesus dėl verslo interesų. „Vaikinai šoka ant Lietuvos kaulų“, – negailėjo pylos buvusiems bendražygiams politikas.

 

vlcsnap-2018-03-19-14h16m31s196

„Skaičiavimas paprastas: 20 milijonų eurų, investuotų į šilumos ūkį, atsiperka per dvejus metus. O katilas dar dirba 10 metų“, – išskirtiniame interviu išdėstė ginčo esmę miesto meras Artūras Visockas. Jei tas ūkis miesto, tai pelnas atitenka miesto reikmėms. Tačiau prezidentūros kontroliuojama Kainų ir konkurencijos taryba bei Tėvynės sąjungos vadovybė spaudė miestą įsileisti į šilumos ūkį privatininkus ir atiduoti visą pelną jiems.

 

Kai miestas nepakluso, į Šiaulius atvažiavo Andrius Tapinas ir specialioje savo laidoje išjuokė nelanksčią miesto valdžią. „Nejauki situacija“, – šyptelėjo A. Visockas, o buvęs Tėvynės sąjungos miesto skyriaus vadovas Tomas Petreikis pareiškė, kad A. Tapino vizitas galėjo būti apmokėtas. „Partijos rinkimų štabas mums siūlė pasikviesti Tapiną, kad surengtų rinkimų šou. Valanda tūkstantis eurų“, – pasakojo T. Petreikis.

 

Kaip politikai parduoda miestelėnus kaip baudžiauninkus verslininkams, žiūrėkite šiandien 21.30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.