Prieš mėnesį gerbėjų vertinimui atidavę naują albumą „Life“, roko grupės „Freaks on floor“ nariai sako, kad šįkart albumas kitoks. Jame persipina roko ir elektroninės muzikos variacijos, o dešimtyje dainų galima įžvelgti tikras jausmų ceremonijas. Žinomiausios televizijos internete TV3 Play laidoje „Muzikinis cechas“ grupė „Freaks on floor“ pristato dainos „Feelings“ vaizdo klipą.TV3_Play_Muzikinis_cechas_2_sezonas_Freaks_on_floor_Justinas_Jarutis

 

Apie jausmus – nebūtinai įsimylėjėliams

 

Nors visais laikais daugelio dainų įkvėpimo šaltinis buvo ir yra meilė, grupės lyderis Justinas Jarutis sako, kad kūrinys „Feelings“ skirtas nebūtinai įsimylėjėliams: „Tai daina apie santykius, kurie gali būti ir tarp vienas kitą mylinčių žmonių, ir tarp draugų ar kolegų. Dainos stipriausia mintis yra ta, kad kai galbūt viename gyvenimo etape mes kur nors suklystame, svarbu pasimokyti ir nekartoti tų pačių klaidų galbūt jau su kitu žmogumi.“

 

Laužo nusistovėjusias visuomenės normas

 

„Muzikinio cecho“ naujo sezono trečiojoje laidoje pristatomo „Freaks on floor“ vaizdo klipo siužetinė linija žiūrovą veda per pagyvenusio vyro dieną, kurioje persipina džiaugsmas ir liūdesys, ilgesys bei noras maištauti. Dramatiškas pasakojimas prasideda, kai žmonos netekęs vyras užveria namų duris ir išeina į miestą. Senjoras užsuka į tatuiruočių saloną, vėliau nusiperka madingus drabužius ir nukeliauja į naktinį klubą. Jis elgiasi nestandartiškai, laužo visuomenės normas. O juk praradus brangų žmogų kartais kaip tik tokio sukrėtimo ir reikia – tam, kad suprastum, jog gyvenimas tęsiasi.

 

Vaizdo klipui dienos šviesą padėjo išvysti kone dvidešimt žmonių

 

„Freaks on floor“ nariai džiaugiasi, kad į vaizdo klipo kūrimo procesą įsitraukė daug talentingų žmonių, palaikančių jų idėją. O pagrindinį klipo „Feelings“ veikėją įkūnijo daugiau nei 40 vaidmenų per savo gyvenimą sukūręs aktorius Algirdas Tupė. „Prie dainos klipo įgyvendinimo prisidėjo daugiau nei dvidešimt žmonių. Paprastai tiek žmonių dirba statant lietuvišką filmą“, – džiaugsmo neslepia J. Jarutis. Anot jo, filmavimų metu buvo įvairių kuriozų, tačiau dėl jų dar įdomesnė būna mėgstama veikla.

 

Komandoje – ir Leonas Somovas

 

Prie dainos „Feelings“ kūrimo prisidėjo ir visą naująjį albumą „Life“ prodiusavęs Leonas Samovas. „Iš pradžių buvo nuspręsta kartu įrašyti tik vieną dainą, tačiau bendradarbiavimas taip „įsivažiavo“, kad kartu įrašėme visas dešimt dainų“, – sako J. Jarutis.

 

Pasak jo, albume išliko vyraujantis roko muzikos stilius, tačiau dainose girdimas elektroninės muzikos skambesys. Grupės vokalistas mano, kad muzikinėje karjeroje nebūtina užsisėdėti su vienu stiliumi, nes įvairovė atveria daugiau galimybių ir pasiekia įvairesnę auditoriją.