Rugsėjį su kuprinėmis išėjo ne tik moksleiviai į mokyklas, bet ir modeliai ant podiumo. Floristikos dizainerė ir švenčių dekoratorė, gėlių ir dovanų studijos „Studio Flores“ įkūrėja Kristina Rimienė pirmą kartą Lietuvoje, o gal net ir pasaulyje sukūrė stilizuotą gėlių kuprinių kolekciją.

 

IMG_7160 (Small)

   

Kristina Rimienė yra Belgijoje baigusi 3 lygių European Master Certification studijų programą ir vienintelė Lietuvoje turi tarptautiniu mastu pripažintą floristikos dizaino meistro sertifikatą (EMC). Kristina Rimienė yra ne tik TV laidos „Pasaulis pagal moteris“, kurioje gėlių komponavimo rubrika„Floristinis desertas“ susilaukia vis didesnio gerbėjų dėmesio, vedėja, bet ir tarptautinių bei Lietuvos floristikos renginių, festivalių dalyvė.

 

IMG_7184 (Small) IMG_7202 (Small)

 

„Į gėles lietuvių požiūris gana stagnacinis, konservatyvus. Kuklios gėlių puokštės sveikinimams arba gėlių jūra svajonių vestuvėms… Kodėl gi nepakvietus jų išplėsti akis, atverti širdis ir įkvėpti naujų potyrių bei minčių?

 

IMG_7253 (Small) IMG_7258 (Small)

 

Šiandien visi kalbame apie didžiulį gyvenimo tempą, nuolatinį bėgimą, susvetimėjimą. Mūsų daugelio pečius slegia kasdieniai, rimti ar tik įsivaizduojami rūpesčiai. O jei įsivaizduotume, kad vietoj rūpesčių ant mūsų pečių nutūpia gėlės… su savo ryškiomis spalvomis, keisčiausiais pavadinimais, faktūromis bei kvapais?

 

IMG_7262 (Small) IMG_7299 (Small)

 

Šiuolaikiška kuprinė, be kurios nebeįsivaizduojame stilingos urbnistinį stilių besirenkančios merginos ar vaikino įvaizdžio, ir žiupsnelis nerūpestingumo bei lengvas prisilietimas prie gamtos ir grožio…

 

IMG_7330 (Small) IMG_7354 (Small)

 

Gėlių kuprinė ant tavo peties – yra tai, ko mums visiems šiandien reikia!” – sako Kristina Rimienė.

 

IMG_7389-1 (Small) IMG_7395 (Small) IMG_7439 (Small)

 

Kuprinės idėja buvo brandinta keletą mėnesių; kūrybos darbai užtruko 2 savaites. Baziniai kuprinių kolekcijos konstruktyvai buvo kuriami iš floristinių dekoratyvinių vielų, antrinių žaliavų, įvairių floristinių bei dekoratyvinių detalių panaudojant floristinės juvelyrikos bei floristinio dizaino ir technikos sprendimus. Mados kolekcijos dekoratyvioji dalis – gyvi gėlių žiedai bei floristinė žaluma.

 

IMG_7455 (Small) IMG_7524 (Small) IMG_7561 (Small)

 

Floristikos dizainerė Kristina Rimienė

Tel. 8-686-86867

kristirimi@gmail.com

fb: Kristina Rimienė EMC