Sekmadienį 19 val. LNK televizijos žiūrovai išvys jau antrąjį „Finalo ketverto“ finalą. Po dramatiškos kovos sostus iš originaliojo ketverto narių atėmė Gabrielė Banevičienė-Gabi ir Kotryna Juodzevičiūtė. Gabrieliui Vageliui ir Justinai Budaitei-Junai iššūkio mesti niekas taip ir neišdrįso.

 

Finalo ketvertas_Kotryna Juodzevičiūtė Gabrielius Vagelis Justina Budaitė Juna Gabrielė Banevičienė Gabi

 

„Į „Finalo ketvertą“ atėjau tik pergalės. Labai daug dirbau ir jaučiu, kad galiu pasiekti daug daugiau, nei turiu dabar. Ilgai savyje ieškojau stiprybės ir pasitikėjimo savimi, savo balsu, asmenybe, mintimis, tikslais. Dabar jaučiuosi be galo stipri, ypač užlipusi į sceną,“ – atskleidė Justina Budaitė-Juna.

 

ketvertas silvija ingrida vagelis juna

 

Scenoje savimi be galo pasitikinti atlikėja teigia, kad gyvenime ji – visai kitokia. Juna nenori lipti kitiems per galvas ar savo sėkmę pasiekti kitų sąskaita. „Aš negaliu sakyti, kad laimėsiu, nes kažkas kitas – prastesnis už mane. Yra skirtumas, ar „aš laimėsiu“, ar „kiti pralaimės“. Galvoju tik apie savo pasirodymus, siekiu maksimalaus rezultato ir šimtu procentų pasitikiu savo jėgomis projekte. Į kitus nesidairau, man neįdomu,“ – teigė atlikėja.

 

stonkus juna rolas

 

„Teisėjai „Finalo ketverte“ – aukščiausio lygio profesionalai. Nerealiai noriu prieš juos pasirodyti, sulaukti atsiliepimų, bet svarbiausia – kaip į mane reaguos žiūrovai, ką jie pasirinks dvikovoje. Šiam projekte negali nieko nuspėti. Nežinau nei prieš ką kovosiu, nei kokią dainą tas žmogus pasirinks. Žinoma, padarysiu viską, ką galiu geriausiai, o tuomet – tik žiūrovų sprendimas,“ – dalijosi pirmojo „Finalo ketverto“ narė.

 

Vidas Bareikis Martynas Tyla Egidijus Dragūnas SEL

 

„Finalo ketvertas“ – muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai ir pretendentai, norintys iš jų atimti vietą „Finalo ketverte“. Šią savaitę muzikinius sostus užėmė Gabrielė Banevičienė-Gabi, Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis ir Justina Budaitė-Juna. Trys teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno-SEL ir Martyno Tylos „taip“ gali suteikti šansą pretendentui kviesti į dvikovą vieną „Finalo ketverto“ narių. Dvikovos baigtį tiesioginiu balsavimu visuomet nulemia televizijos žiūrovai. „Finalo ketvertas“ – sekmadieniais 19  val. per LNK televiziją.