LNK eteryje nugriaudėjo jau antroji muzikinio šou „Finalo ketvertas“ finalo transliacija. Netrūko įspūdingų pasirodymų, o muzikiniuose sostuose įvyko dramatiškos permainos.

 

finalo4.V.0_9

 

„Finalo ketverto“ sostus šią savaitę buvo užėmę originaliojo ketverto nariai Justina Budaitė-Juna ir Gabrielius Vagelis bei pirmojo finalo metu dvikovose teisę užimti muzikinius sostus išplėšusios Kotryna Juodzevičiūtė bei Gabrielė Banevičienė-Gabi. Jie ir pradėjo šou įspūdinga Beyonce ir Jay-Z dainos „Crazy in Love“ interpretacija.

 

Žiūrovus nustebino balsingosios Gretos Konaverskytės ir reperio Manto Buzunovo-Žodžio pasirodymai. Pastarajam griežtą žodį tarė Egidijus Dragūnas: „Važiuok namo ir stenėk tenai.“ Vis dėlto, daugiausiai dėmesio sulaukė įspūdingos žūtbūtinės dvikovos.

 

Savo sostą dvikovoje su Šarūnu Kizla-Sharray apgynė Gabrielius Vagelis, bet su vieta „Finalo ketverte“ teko atsisveikinti Gabrielei Banevičienei-Gabi. Ji itin lygioje dvikovoje sostą užleido įspūdingajai Senjasai, sužavėjusiai ne tik išskirtiniu vokalu, bet ir akį traukiančia išvaizda. Daug diskusijų sukėlė Justinos Budaitės-Junos ir Karolinos Lyndo dvikova, kurioje pergalę išplėšė ir sostą apsaugojo Juna.

 

„Finalo ketvertas“ – naujas ir modernus muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Kas savaitę viskas prasideda nuo keturių pergalės vertų vokalistų, užėmusių muzikinius sostus ir pretendentų, besistengiančių gauti galimybę mesti jiems iššūkį. Projekto teisėjai: Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas-SEL ir Martynas Tyla. Šou veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

 

Foto – Vigantas Ovadnevas: