Buvusi merginų grupės „4 Roses“ narė Eglė Čepaitė-Keturkė, scenoje prisistatanti Jolee slapyvardžiu, neslepia – jei ką daryti, tai visu šimtu procentų. Dėl pasirodymo LNK muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ moteris nedvejodama nusirėžė kirpčiukus.

 

Čepaitė (Small)

 

Nuo vaikystės dainuojanti Eglė pertraukos muzikinėje veikloje nedarė net susilaukusi pirmagimio. „Išėjau motinystės atostogų ir nusprendžiau, kad dabar – pats laikas pradėti dainuoti solo. Išleidau pirmąją dainą, vėliau atsidėjau kūrybai. Nors kaip solistė dar nekoncertuoju, bet muzika kas dieną lydi mane kiekviename žingsnyje“, – pasakoja jauna mama.

 

Čepaitė2 (Small)

 

„Dėl dalyvavimo šiame projekte kiek abejojau – galvojau, ar jau tikrai esu pasiruošusi. Nėra taip paprasta pamėginti įsikūnyti į kitą žmogų, net jei esi vizualiai panašus. Dėl panašumo į atlikėją Jessie-J nedvejodama nusikirpau plaukus, bet pradėjusi repetuoti supratau, kad tai – tik mažoji darbo dalis. Vis dėlto, paprasčiausiai pasiilgau scenos, todėl dėsiu visas pastangas, kad neiškrisčiau ir galėčiau pasirodyti kuo daugiau kartų“, – juokėsi marketingo specialiste dirbanti Eglė.

 

Čepaitė3 (Small)

 

Moteris teigė, kad jos sceninė patirtis gali būti ir vertinga, bet ir pakišti koją. „Dalyvauju jau antrame šou, nebeturiu rožinių akinių. Iš savęs privalau reikalauti daugiau, nei iš gatvės atėjęs žmogus, tikiu, kad ir komisija į tokius kaip aš žiūri kiek kritiškiau. Natūralu, ir pati turiu norą įrodyti savo profesionalumą scenoje, todėl negaliu sau daryti jokių nuolaidų“, – atskleidė muzikinio šou dalyvė.

 

Čepaitė4 (Small) Čepaitė5 (Small)

 

Paskutinioji LNK muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ atrankų laida – jau šį sekmadienį!