Pastaruoju metu aktorės, televizijos laidų bei renginių vedėjos, socialinių mokslų kolegijos dėstytojos Eglės Jackaitės darbo grafikas labai įtemptas – ji ne tik dirba teatre, veda renginius, dirba su studentais, bet ir intensyviai ruošiasi kūrybiniam vakarui: 20 metų sceninės veiklos minėjimui „Aktorės jausmų džiazas“. Aktorei šiuo metu labai trūksta poilsio, tad natūralu, kad ir jos veido odai reikia ypatingos priežiūros – ne tik kokybiško, bet ir itin efektyvaus kremo ar serumo, kuris prasiskverbtų į giliausius odos sluoksnius ir sugrąžintų jaunatvišką švytėjimą.

 

grožis

 

Laimė, aktorė turi galimybę rinktis tik gerą kosmetiką. „Nemėgstu prisirišti. Tikriausiai, esu išbandžiusi visas, Lietuvą pasiekusias, geriausias kosmetikos naujoves. Tad kam jau kam, bet veido bei kūno priežiūros priemonėms tikrai esu išranki! Gyvenu sveikai – sportuoju, medituoju, daug metų nevalgau mėsos ir nevartoju alkoholio. Galiu pacituoti A.Čechovo žodžius, kuriuos dažnai miniu: „Žmoguje viskas turi būti gražu – ir veidas, ir kūnas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Tad nei ant veido, nei kūno bet ko tikrai netepu“, – atviravo aktorė.

 

grožis

 

Neseniai aktorė išbandė naujausius profesionalios veido bei kūno priežiūros linijos kosmetikos produktus ir jų poveikiu liko maloniai nustebinta.

 

grožis

 

„Sunku suvokti, kaip technologijos žengia į priekį – tik spėk sekti ir bandyti. O aš mėgstu eksperimentuoti. Dažnai mane pažįstami palepina gera kosmetika – nori, kad išbandyčiau, įvertinčiau. Ir man tai labai patinka. Išbandžius vieną ar kitą produktą, visada savo patirtimi pasidaliju su draugėmis bei bičiulėmis. Galėčiau būti grožio priemonių eksperte. Pavyzdžiui, visai neseniai išbandžiau itin kokybišką ir efektyvų ispanų gamintojo jauninantį serumą ir pasilepinau veido grožio procedūra, kurią specialistė atliko naudodama kosmetiką, sukurtą mokslininkų, kurie ją kurdami vadovavosi biotechnologiniu „Neodermyl“ sprendimu“, – teigė aktorė.

 

grožis