„Kol kas vakarėlių nepasiilgstu, bet kas bus toliau, nežinau. Žmonės keičiasi ir aš pasikeičiau. Vyrui reikia išsilakstyti, kad kai sukurs šeimą, nežiūrėtų per tvorą. Aš pakankamai gerai išsilaksčiau. Dabar aš ramus, storėju“, – juokiasi žinomas muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas. Balandžio 1–ąją laidoje „Viskas bus gerai“ – pokalbis su A. Bžesku apie vakarėlius, dukrą ir moteris.

 

„Vyras turi būti moters draugas. Taip pat turi nebijoti išplauti indų ar padaryti kitus darbelius. Vyras, kuris neklauso moters patarimų, jis dažniausiai pralaimi. Nors turiu prisipažinti, kad man labai sunkiai sekasi lankstyti rūbus“, – ilgalaikių ir sėkmingų santykių receptą atskleidžia A. Bžeskas.

 

Laidos „Viskas bus gerai“ vedėjas studijos svečias nustebino prisipažinęs, kad buvo moksliukas, nevartojo alkoholio iki 33 metų ir kol nebaigė akademijos nežinojo, kokie naktiniai klubai yra Vilniuje. „Buvau zubryla, nešiojau ilgus plaukus ir man buvo tikrai sunku pritapti“, – tikina A. Bžeskas.

 

Žinomas prodiuseris prisiminė, kaip gimė populiari Lietuvos grupė „69 danguje”. „Kiti kopijavo mus, visi norėjo to olimpo, kurį turėjo „69 danguje“. Skandalai nebuvo kuriami, jie turėjo tikro žavesio. Prisimenu, kaip ėjome su buteliu pas Zvonkus taikytis, bet buvome išprašyti. O dabar puikiai draugaujame“, – prisiminimais dalinasi Bžeskas.

 

Egmontas Bžeskas šiltai ir jautriai kalbėjo apie dukrelę – rytinį žadintuvą, apie savo protingą žmoną ir apie mamos jam padarytą įtaką. „Paauglystėje norėjau būti verslininkas, atidaryti restoraną. Mama kreipė į meną, nes močiutė buvo garsi Kauno menininkė. Už gerą specialybę esu dėkingas mamai“, – teigia E. Bžeskas.

 

Kaip atrodo Bžeskų šeimynos šeštadieniai? Kokiu tikslu buvo kuriama grupė „Naujieji lietuviai“? Ir kaip apie buvusias gyvenimo moteris atsilieps žinomas prodiuseris? Labiausiai intriguojantys atsakymai – laidoje „Viskas bus gerai“ jau šį antradienį, balandžio 1-ąją, 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Laidą „Viskas bus gerai“ ir visų praėjusių laidų įrašus galite žiūrėti internetiniame „Lietuvos ryto“ televizijos puslapyje http://tv.lrytas.lt.

 

Pokalbių laida „Viskas bus gerai“ – pirmadieniais ir antradieniais 18.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.