„Jei nori taikos, ruoškis karui!“ – apsiginklavusi drąsa TV3 televizijos projekte „Chorų karai“ Tauragės krašto choro generolės vaidmenį užimti pasiryžo Donalda Meiželytė. Tauragės, Pagėgių, Šilalės ir Jurbarko gyventojų choro atrankoje laukianti Donalda tikisi sutikti drąsių, talentingų, darbščių ir „iksfaktoriškų“ savybių turinčių kraštiečių. „Svarbu ne ūgis, o smūgis!“ – sako ji ir nedrįsta abejoti būsimų choristų meile muzikai ir… netgi choro pergale.

 

Paklausta, ar tikisi laimėti, Donalda suskumba cituoti Scatmano Johno dainą: „How can someone win when winning means that someone loses?“ („Kaip kas nors gali laimėti, jei laimėjimas reiškia, kad kažkas pralaimi?“). Tačiau ką tik parlamentarės kadenciją Seime baigusi dainininkė dalinasi viltimi, kad Tauragės krašto chorą turėtų palaikyti visa Lietuva: „Ir ne tik dėl to, kad esame iš pasienio regiono.“

 

Ar „Chorų karai“ neatims per daug laisvo laiko? „Mėgstu laisvalaikį su knyga, bet vasarą jų tiek prisiskaičiau, kad užteks iki pavasario. „Chorų karų“ repeticijos ir laidų filmavimas bus pati nuostabiausia laisvalaikio pramoga“, – džiaugiasi pramogų pasaulio išsiilgusi dainininkė.

 

Aiškėja, kad Donalda Tauragės krašto chorą  „Chorų karuose“ į pergalę norėjo vesti jau anksčiau, tačiau tam trukdė priesaika. „Puikiai žinojau, kad dviejų kėdžių neapsėsiu“, – sako ji.

 

Atranka į Tauragės krašto chorą vyks jau šį ketvirtadienį, lapkričio 22 dieną, 15.00 val. Tauragės kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė). Donalda choro atrankoje laukia dainingiausiųjų Tauragės, Pagėgių, Šilalės ir Jurbarko gyventojų.

 

Dainininkė prasitaria, kad jau buvo susitikusi su Tauragės krašto choro vadovu Kornelijumi Pukinskiu ir aptarė daugybę detalių. „Net svarstėme, kokia spalva derėtų Tauragės krašto chorui, tačiau dar nesame tikri“, – šypsosi D. Meiželytė.

 

„Chorų karai“ – jau greitai tik per TV3!