Buvusi Seimo narė bei pramogų pasaulio atstovė kalbėdama su KK2 žurnalistais sakė save laikanti tobula meiluže.

 

„Ilgus metus buvau laisva, vieniša, patikėkite manini, nematau jokios tragedijos susitikti su žmogumi, kad pasimylėčiau ir praleisčiau puikiai savo laiką. Nematau jokios problemos, nes mes gyvename laisvais laikais, galime pasirinkti patys, kaip  mes norime gyventi”, – LNK laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30  val. atviravaus D. Meiželytė.

 

Donalda sako, kad moterys, įkopusios į trečią dešimtį, būna ne vlcsnap-2015-04-27-15h11m15s182_1024x576 (1)tik tobulos meilužės, bet ir nepakeičiamos gyvenimo draugės.

 

„Sociologai yra sudėlioję:  moterys, kurios yra virš trisdešimties metų,  jos žino, ko nori, jos yra brandžios ir labai pajėgios. Ir aš kalbu apie protingas, o ne apie tas „šavalas“, kurios nuo šešiolikos duodasi, joms vienintelis gyvenimo tikslas – greičiau į lovą, malonumas tik per fiziologiją“, – kalbėjo D. Meiželytė.

 

Dainininkė sako, kad nereikia baidytis metų bei toliau drąsiai kalba apie potyrius su jaunesniais vyrais.

 

„Mano draugas Andrius buvo aštuoniais metais jaunesnis. Dabar labai džiaugiuosi, jis yra vedęs vyras, turi sūnų. Kuomet tu gyveni su žmogumi, tu puikiai suvoki, ar tu nori tęstinumo, ar nenori. Tu puikiai supranti, kad pradėsi senėti ir raukšlėtis. Turėjau jauną partnerį, tai ką Jūs galvojat. Jaunas, daug energijos išeikvodavo mano labui ir mano gerbūviui, žinot, man būdavo labai smagu“, – kalbėjo D. Meiželytė.

 

Tačiau Donalda kritiška užsieniečių vyrų atžvilgiu. „Su užsieniečiu aš nemokėčiau juokauti, man būtų nuobodu. Na tris dienas valgyčiau tuos omarus ir gerčiau vyną prabangų. Kas toliau? Ir nieko, porą naktų pašėlusio sekso ir viskas”, – KK2 žurnalistams sakė D. Meiželytė.

 

Atvirą interviu su Donalda Meiželytę žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.