Garsiausiam šalies akordeonistui Martynui Levickiui pirmasis albumas ir darbas su prodiuseriais, kurie išgarsino tokias pasaulinio lygio žvaigždes kaip Whitney Houstoun, Davidas Garretas ar Chose Carreras, atvėrė duris į didžiausias pasaulinio filharmonijas ir arenas.

 

Martynas_Levickis_nuo_iki

Tiesa, kaip jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., Martynas Levickis atviraus LNK laidoje „Nuo…Iki…” jo sprendimas dalyvauti televizijos talentų šou klasikinės muzikos bendruomenėje Lietuvoje buvo pasmerktas.

 

„Kai aš laimėjau, nepaisant to, kad sulaukiau labai daug palaikymo iš bendrosios aplinkos ir tapau žinomu veidu ir vardu, lygiai taip pat buvo atvirkštinis efektas iš akademinės aplinkos, kuri dėl tokio sprendimo iki šiol mane žemina. Jie galvoja, kad tai yra viskas, ką aš norėjau gyvenime padaryti – tapti žinomu televizijos veidu. Kai tuo metu aš labai aiškiai įvardijau, kad mano tikslas –  keisti akordeono įvaizdį. Kad akordeonas taptų ne vien vestuvių instrumentu, bet instrumentu, vertu pagarbos”, – šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo… iki…” atviraus M. Levickis.

 

Tačiau nepaisant visų išbandymų, šiandien Martyno akys žiba kaip niekada. Pasirodo, dėl to kalti neseniai užgimę jausmai kartu su juo styginiame orkestre grojančiai smuikininkei Klementinai Venciūtei. Iki jų Martynas buvo užsibrėžęs romantiškų santykių ir darbo nesuplakti. Tačiau tvirtus principus pakoregavo pats gyvenimas. „Esu nustatęs sau tokią taisyklę – stengiuosi išvengti artimų romantinių santykių su žmonėmis, su kuriais dirbu. Na, šį kartą išėjo kitaip. Gyvenime taip būna, kad turi tam tikrų nuostatų, bet atsisuka viskas prieš tave ir taip ir atsitiko, kad užsiliepsnojo ugnis tarp mūsų su Klementina ir mes leidome tai ugniai degti“.

 

Kuo Martyną sužavėjo Klementina? Kaip garsiausias šalies akordeonistas išgyvena karantiną? Kokio darbo Martynas žada griebtis, jei baigsis pinigai? Jautrus ir iki skausmo atviras pokalbis su vienu garsiausių klasikinės muzikos atlikėju Martynu Levickiu jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo…Iki…” per LNK.