Grupės „69 danguje” narė, dainininkė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė vienam vakarui sceninį kostiumą iškeitė į baltą gydytojos chalatą. Įgyvendinti seną paauglystės svajonę ir trumpam tapti gydytoja atlikėjai pavyko odontologijos klinikos atidaryme Alytuje.

 

Alytus_Malo_112

„Vaikystėje mane labai traukė balti chalatai. Nors mokiausi muzikos mokykloje, norėjau būti gydytoja arba slaugyti gyvūnus. Deja, po vidurinės pasirinkau ne tai, ko troško širdis, o tai, kas atrodė perspektyvu“, – pasakojo N. Pareigytė – Rukaitienė, baigusi vadybos studijas.

 

Alytus_Malo_040

Pirmaisiais dainininkės „pacientais“ tapo aktorė Eglė Jackaitė bei renginių organizatorius Paulius Šiupienius. N. Pareigytei – Rukaitienei, kaip ir jos kolegei, grupės „69 danguje“ narei Karinai Krysko – Skambinei, apžiūrint sėdinčiųjų odontologijos kėdėje dantukus talkino gydytojas Simonas Bankauskas.

 

Alytus_Malo_186

Šventinio vakaro metu abi dainininkės prasitarė reguliariai apsilankančios odontologo kabinete – bent du kartus per metus joms atliekama burnos higiena bei profilaktiškai patikrinami dantys.

 

Alytus_Malo_069. MaloclinicDPC.vadovas.SimonasBankauskas.NijolePareigyte.renginiuOrganizatoriusPauliusSiupienius

Tai, kad reikia rūpintis savo dantukais, nuo mažų dienų Karina moko ir sūnų Majų. Tiesa, kol kas trimetis pats geba išsivalyti tik priekinius pieninius dantis. Likusiais tenka pasirūpinti tėčiui arba mamai.

 

Alytus_Malo_074

„Dabar Majus yra vaikiškos dantų pastos mėgėjas. Kol kas jos jis neišspjauna, o nuryja. Bet tokio amžiaus vaikui tai – įprasta. Jis dar visko išmoks“, – su šypsena pasakojo K. Krysko – Skambinė.

 

Alytus_Malo_289

Karina įsitikinusi, kad svarbu ne tik po kelis kartus per dieną valyti dantis, lankytis pas odontologus, bet ir pasitikėti „savuoju“ dantų gydytoju. Jei jis darbą atlieka kruopščiai, dantų skausmas gali būti visiškai nepažįstamas jausmas. Tuo neabejoja ir N. Pareigytė – Rukaitienė.

 

Alytus_Malo_256

Atidarymo renginį vedusi ir poezijos eilėmis svečių širdis virpinusi aktorė, televizijos laidų ir renginių vedėja E. Jackaitė prasitarė, kad pas odontologus lankosi su malonumu, nes laikai, kai dantys buvo taisomi skausmingai jau praeityje.

Alytus_Malo_108 Alytus_Malo_122.MALOCLINICDPCkolektyvas