Dainininkas Romas Dambrauskas sirgo koronavirusu, turi antikūnių, taigi laisvai galėtų turėti ir Galimybių pasą. Tačiau jau šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ jis prisipažins: „Galimybių paso neturiu ir neturėsiu niekada. Skiepytis taip pat nežadu. Skiepyčiausi, jei kas nors man įrodytų, kad po skiepo aš neužsikrėsiu, neužkrėsiu kitų, nesusirgsiu… Mokslu aš tikiu ir netgi moku daugybos lentelę, tačiau  Galimybių pasai yra niekis.“

 

Dambrauskas3_KK2

 

Skiepytis nežada ir dainininkė Mia, kuri, jeigu nebus kitos išeities žada emigruoti ten, kur nereikės Galimybių paso. „Netgi mirčių buvo po skiepo mano artimųjų rate, todėl aš nelinkusi esu skiepytis“.

 

Toks požiūris, anot žurnalisto Skirmanto Malinausko, yra mažų mažiausiai neatsakingas ir pražūtingas, nes koronaviruso mirčių statistika – iškalbinga. Absoliuti dauguma aukų – nepasiskiepiję žmonės.

 

„Reikia labiausiai šiandien rūpintis neskiepytais.  Skiepyti jei ir susirgs, tikėtina, kad jie prasirgs žymiai lengviau. Bet jeigu tu nesiskiepijęs, tai čia kaip kare. Vieni yra su neperšaunamom liemenėm, su šalmais, su gera ginkluote, o tu ateini su sermėga, su vyžom, su kepure šiaudine ir sakai: mano imunitetas geras, manęs kulkos neima“.

 

„Aš tada siūlau tą pačią logiką pritaikyti ir kitiem dalykam. Erkinis encefalitas. Kam skiepytis? Gripas. Kam skiepytis? Kuo koronavirusas skiriasi nuo kitų, kad kitur skiepijatės, o čia – ne“, – dainininko Romo Dambrausko klaus S.Malinauskas.

 

„Kuo ji skiriasi nuo kitų? Tai gal jūs tik šiandien atsibudot po dviejų metų komos?! Kad jūs nesuprantat, kuo ta liga skiriasi, kaip jinai yra užkrečiama ir kas tai per liga… Ir kaip jinai į pasaulį buvo paleista. Ir kaip dabar jinai yra leidžiama. Pakelkime akis į dangų ir pamatysime, kiek lėktuvėlių raižo… Kodėl jie vasarą tiek neraižė?“ – atrems R.Dambrauskas.

 

Išgirdęs Skirmanto Malinausko klausimą, ar lėktuvėliai užkrečia kovidu žmones, Romas  neabejos: „Galimas daiktas!“

 

Tuo metu žinomas šokėjas Vytautas Mackonis neabejoja skiepų nauda ir pasidalins jautria savo istorija. Jis  neseniai palaidojo ne tik savo mamą, bet ir nepasiskiepijusį 32 metų draugą. Sveiką, stiprų sportininką koronavirusas suėdė tiesiog žaibiškai.

 

Neseniai koronavirusu sirgusi dainininkė Renata Norvilė taip pat tiki: jei nebūtų pasiskiepijusi, būtų sirgusi daug sunkiau.

 

Arši diskusija apie svarbiausias Lietuvos aktualijas – jau šį vakarą 19.30 val. per LNK, laidoje „KK2 penktadienis“!