Dainininkė Daina Bilevičiūtė savo penkiasdešimt penktąjį gimtadienį atšventė lygiai prieš mėnesį. Tačiau šiemet moteris nusprendė padaryti išimti ir savo gimimo dieną minėti visus metus. Jau netrukus moteris ketina sukviesti visus savo draugus ir artimuosius trankiai atšvęsti jubiliejų su pačiomis netikėčiausiomis pramogomis.

 

LR_TV_AB_Bileviciute su tortu gamintoja

 

„Bus visko:  keturi karšti patiekalai, baidarės, karinės mašinos, garsūs dainininkai, koncertai, viskas vyks Rokiškio dvare. Surengsime savotišką stovyklą, kurioje galės dalyvauti visi norintieji. Taigi švęsime tikrai su trenksmu. O koks tortas laukia… Jis bus dviejų metrų aukščio, su deimantais. Aš pati atrodau, kaip tortas, tad jis tikrai bus panašus į mane“, – laidoje „Ant bangos“ pasakoja dainininkė.

 

LR_TV_AB_D. Bileviciute

 

D. Bilevičiūtei tortą gamins konditerė iš Anglijos – „Madam Tutu“ vadinama Danguolė Jokuba. D. Bilevičiūtė jau yra tapusi jos tortų reklaminiu veidu ir surengusi pikantišką fotosesiją su pyragėliais. „Madam Tutu“ tikina, kad D. Bilevičiūtė liks priblokšta savo gimtadieniniu konditerijos gaminiu: „Turiu specialų karališkąjį sertifikatą, apdovanojimą už gražiausią tortų puošybą. Tortukus pradėjau gaminti vos prieš trejus metukus. Tai man lyg meditacija. Lietuvoje tortai kaip ir žmonės vertinami pagal svorį. O Anglijoje yra vertinamas visas tortukas, kaip ir moteris. Deimantai taip pat ne išimtis, visuomet jais puošiu savo gaminius –  juk tai geriausi moterų draugai.“

 

LR_TV_AB_D. Bileviciute2

 

Neįtikėtinų tortų kolekcija ir pikantiškiausios detalės apie svarbią D. Bilevičiūtės šventę – trečiadienį, laidoje „Ant bangos“ 21:00 val., per  „Lietuvos ryto“ televiziją.

   

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.