Nors daugelis jaunų pareigūnų skundžiasi dėl darbo pavojų ir neproporcingai mažų atlyginimų, norinčių tapti angelais sargais netrūksta. Viena tokių 21-erių kaunietė Laura Žemaitytė. Tiesa, kai kurie merginos pasisakymai kelia nerimą: ji su automobiliu ,,piešia saulutes”, mėgsta viršyti greitį, pusmetį važinėjo be veidrodėlio, o dabar LNK laidoje pretenduoja tapti blogiausia Lietuvos vairuotoja.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Mykolo Riomerio universitete Viešojo saugumo fakultete studijuojanti Laura vairuotojo pažymėjimą gavo tik po penkto bandymo. Nepaisant to, laidos ,,Blogiausias Lietuvos vairuotojas” dalyvė Laura įsitikinusi, kad yra labai gera vairuotoja. Paklausta, kodėl taip sunkiai sekėsi išmokti vairuoti mergina tikino, kad jai tiesiog nesisekė: ,,Visą laiką buvo tokios nereikšmingos klaidos. Per važiavimą jų būdavo gal septynios ar dešimt”.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Bet gavus išsvajotąjį vairuotojo pažymėjimą kaunietės vairavimo ydos tik didėjo. ,,Mašinos veidrodėlis nutrūko, mano sesė jį iš vis nutraukė, nes bijojom pamesti. Tai gal puse metų važinėjau be veidrodėlio. Mokėjau aš per galą žiūrėti arba prašydavau draugų pažiūrėti, ar neatvažiuoja mašina. Jeigu kažkas sėdi šalia tavęs, tai veidrodėlių tikrai nereikia”, – tikino vairuotoja.

 

Laura sako, kad su būsimais kolegomis, policijos pareigūnais, susidūrusi nėra, o greičio viršijimą fiksuojantis radaras – nesiskaito. ,,Mane buvo nufotografavęs radaras. Greitį mėgstu labai. Užmiestyje esu pralėkus 230 km/h”, – pasakojo pretendentė į blogiausius Lietuvos vairuotojus.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Nors ekstremalų vairavimą dievinanti kaunietė yra dalyvavusi slalomo varžybose, savo išmoktus manevrus ji mėgsta pademonstruoti ir gatvėse. Labiausiai nuo to kenčia Lauros geriausia draugė Renata Leleivaitė, kuri ir užregistravo būsimą pareigūnę į laidą. ,,Mano didžiausia baimė – sėdėti šalia Lauros, kai ji vairuoja. O jeigu dar žvyrkeliu važiuoja, tai išvis. Nuolat sakau – gal galiu išlipt, gal man šalmą užsidėti. Medžiai, grioviai… Ir taip drąsiai… Kaip tik posūkis, taip ir ,,ručnykas”. Ir kelkraščius gaudo, ir žolių visokių būna, traukiam iš buferių ir iš po lempų žoles”, – įspūdžiais dalijosi kelių erelės draugė Renata.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Tuo tarpu Laura tokį savo elgesį teisina paprastai: ,,Man važiuojant gatvėmis, Renata sako, kad aš važiuoju per lėtai. Jeigu ji nenutyla man aiškinti, tada aš pasitaikius progai užtraukiu rankinį stabdį ir ji iš karto užtyla. Aš ją taip gąsdinu ir tikrai tai suveikia”.

 

Net girdėdama draugų aikčiojimus Laura įsitikinusi, kad ji vairuoja labai gerai ir bus iš tiesų gera policijos pareigūnė. ,,Būsiu arba tyrėja, arba kriminaliste, arba tiesiog kelių policininkė. Ši profesija man įdomi tuo, kad ji mane pačią suvaldys, gal taip nebelakstysiu gatvėse”, – kalbėjo kaunietė.

 

Kaip kelių erelei seksis laidoje ,,Blogiausias Lietuvos vairuotojas” pamatysite jau trečiadienį 20.25 val. per LNK.