Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau šįvakar 21.00 val. žvaigždžių naujienų laida „VIP“. Vedėjų duetas Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Vaidas Baumila pristatys išskirtines istorijas iš šalies pramogų pasaulio. Savo nuomonę apie sostinėje vykusį maratoną išsakys baletmeisteris Jurijus Smoriginas, jam oponuos albumo „Neregėta Lietuva“ autorius Marius Jovaiša, o „Mis Fashion TV“ modelių konkurso nugalėtoja tapusi Karolina Toleikytė atskleis, kaip šis titulas pakeitė jos gyvenimą.

 

TV3_VIP_Bernadeta_Lukoseviciute_Teta_Beta2

Pagrindinė „VIP“ viešnia – ypatinga moteris – Bernadeta Lukošiūtė, kurią daugelis prisimena iš laidos „Labanakt vaikučiai“ kaip Tetą Betą. Laidos vedėja E. Kernagytė-Dambrauskė viešnią kalbins apie darbą televizijoje, naująjį vaidmenį kine ir apie tai, kaip turi atrodyti ir elgtis eterio profesionalai.

 

Bernadeta dalinsis įspūdžiais filmuojantis naujai kuriamame lietuviškame filme ir išsakys pastabas kai kuriems jauniesiems kolegoms, dirbantiems eteryje: „Aš negaliu gerbti žmogaus, kuris, dirbdamas profesionalų darbą, nesugeba taisyklingai kalbėti. Juk niekas netrukdo gražia kalba pasakoti apie viską.“

 

Prisimindama savo aukso amžių televizijoje, Bernadeta atskleis: „Taip, mes buvom žvaigždės, tik gerai, kad ne viskas buvo taip viešinama – ne kiekvienas nuėjimas į naktinį barą būdavo aprašomas.“

 

Koks B. Lukošiūtės laimės receptas? „Laimė neturi receptų – tai ne pyragas: paskaitei instrukciją ir iškepei“, – mano ji.

 

Šios ir daugybė kitų intriguojančių istorijų TV3 žiūrovų laukia antradieniais 21.00 val. laidoje „VIP“.

 

Įžymybių naujienos „VIP“ – antradieniais 21.00 val. per TV3!