Televizijos ir radijo laidų vedėjas, knygų autorius, komentatorius ir, kitų akimis, viską kritikuojantis Andrius Užkalnis šį sekmadienį LNK laidoje „Bus visko“ 16 val. papasakos, kodėl slepia tikrąjį savo veidą.

 

Andrius_849x1200

„Tokie žmonės kaip aš turi labai daug gerbėjų ir nekentėjų. Tie nekentėjai vaikšto su purvinais batais ir mina ant visko. Ir jei mina ant mano kaukės, man visiškai nesvarbu. Bet jei jiems atidarai save ir parodai tikrus dalykus, tikrus jausmus, šeimą, artimus žmones, kažką sentimentaliau, jie irgi eis ant to nešvariais batais ir ims trypti. Todėl, manau, kad aš pakankamai turiu publikai pasiūlyti, kad man nereiktų siūlyti savęs“, – laidoje „Bus visko“ kalbės A. Užkalnis.

 

Interviu bus prisiminta ir istorija su žurnaliste Rūta Janutiene. Ji visai Lietuvai paskelbė, jog Andrius Užkalnis – netikras jo vardas ir pavardė, kad po šiuo žmogumi slepiasi visiškai kita asmenybė. Andriaus atsakas į šią istoriją – labai vaizdingas. „Dievas bus teisėjas. Pragare yra katilas su lentele, ant kurios užrašytas jos vardas. Tas katilas užvirtas ir burbuliuoja“.

 

Vis dėlto, laidos metu Andrius Užkalnis nusiims savo kritiko kaukę ir papasakos apie savo laimės sąvoką.

 

„Man atrodo labai nelaimingi žmonės, kurie bijo viršininkų, kurie laukia penktadienio kaip išganymo, o sekmadieniais vėl pradeda rašyti, kad rytoj pirmadienis. Jie negyvena sau, gyvena kalendoriui. Jei sugebi taip negyventi, tai jau esi laimingas. Man atrodo, kad aš esu labai laimingas“.