Vienas garsiausių šalies kino režisierių, „Sidabrine gerve“ apdovanotas filmų „Zero“, „Zero 2“, „Redirected. Už Lietuvą!“, „Nakties sergėtojai“ režisierius Emilis Vėlyvis, aktorius, kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ režisierius, scenaristas, nepamirštamus vaidmenis E. Vėlyvio filmuose sukūręs Andrius Žiurauskas bei „Eurovizijos“ užkariautojas – dainininkas Donatas Motvydas susitiks jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. laidoje „Gero vakaro šou“.

 

TV3_Gero_vakaro_sou_Andrius_Ziurauskas

 

Laidos vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius aptars karščiausias savaitės aktualijas – pabėgėlių istorijas, Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas, neįtikėtinas politines reklamas, o su kolega Mindaugu Stasiuliu pristatys dainas, kurios įgaus visiškai naują prasmę, skambėdamos dueto sugalvotomis aplinkybėmis. Žiūrovai studijoje tai girdėdami braukė ne vieną juoko ašarą.

 

Savo koncertiniam turui besiruošiantis D. Montvydas priims laidos vedėjų iššūkį – įsijaus į TV3 Žinių vedėjo amplua. Tiesa, tesktus jis ne skaitys, kaip įprasta vedėjams, o… įdainuos! To žiūrovai dar tikrai nėra girdėję. „Pagavau kablį, man patinka“, – sakys Donatas.

 

TV3_Gero_vakaro_sou_Donatas_Montvydas

 

Laidoje – ir akustinis, romantiškas Donato pasirodymas muzikinis, suvirpinsiantis gerbėjų širdis.

 

Kitas studijos svečias – A. Žiurauskas šmaikštaus: „Nelabai mėgstu to miesto, kuris yra ne Kaunas, bet Vilniuje praleidžiu daug laiko. Mes per pusę pasidalinę su Mykolu Vildžiūnu filmuojame „Moterys meluoja geriau“.“

 

TV3_Gero_vakaro_sou_Emilis_Velyvis

 

Kas režisieriui sunkiausia filmuojant kultinį serialą? „Oi, sunkiausia garsiai nežvengti! Tie žmonės, kurie surinkti ten filmuotis, yra savo darbo dievai. Improvizacijos su jais – daug. Juokas, nors ir būna sugalvotas, dažnai jų lūpose gimsta naujai“, – pasakos Andrius.

 

A. Žiurauskui šio vakro laidoje teks demonstruoti, kaip jis pristatinėja komandas „Žalgirio“ arenoje. Krepšinio komandomis jis pavers ne ką kitą, o laidos vedėjus – Mindaugą ir Justiną. Kuriam teks Kauno „Žalgirio“, o kuriam – Vilniaus „Lietuvos ryto“ vaidmuo?

 

Tuo tarpu kultinis režisierius E. Vėlyvis, įrodęs, kad kinas gali būti modernus ir žiūrimas, prisipažins: „Gimiau Šanchajuje.“ Kaip buvo kuriama filmo „Zero“ scena su grupės „SEL“ lyderiu Egidijumi Dragūnu? Kodėl apskritai Emilis ėmėsi lietuviško kino?

 

Atsakymai į šiuos klausimus bei rezultatai, ką į rankas gavęs markerį ir popieriaus lapą, sugeba nuveikti garsusis režisieirus – jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. „Gero vakaro šou“ per TV3.

 

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!