Kokio ilgumo buvo Ingos Norkutės ir Nerijaus Gadliausko bučinys? Kiek miltų Gabrielę Martirosianaitė pripūtė į akis Alfui Ivanauskui? Kaip Gian Luca Demarko sugadino kruopštų Ali Gadžijevo darbą? Ką darė Dovydas iš grupės 120, kai per filmavimą kiaurai sušlapo jo džinsai? Visos TV3 25-ojo gimtadienio klipo filmavimo paslaptys atskleidžiamos žiūrovams!

 

_MG_3504 (Small) _MG_4006 (Small)

 

Šiemet TV3 televizijai sukanka 25-eri. 1993 metais ekranuose pasirodžiusi ir tuomet „Tele-3“ pavadinimu transliacijas pradėjusi televizija netrukus buvo pamilta žiūrovų ir dabar jau keturiolika metų iš eilės yra žiūrimiausias TV kanalas Lietuvoje. 25-ojo gimtadienio proga visi TV3 laidų vedėjai filmavosi specialiame vaizdo klipe ir ruošėsi ypatingam jubiliejiniam televizijos sezonui, kuris prasidės jau vasaros pabaigoje. Naujajame sezone TV3 žada žiūrovams jau pamėgtas laidas ir projektus bei ne vieną intriguojančią naujovę.

 

_MG_4597 (Small) _MG_4682 (Small) _MG_5076 (Small)

 

Specialus klipas buvo kuriamas taip, jog pasak vieno iš jo režisierių Mindaugo Rainio, rezultatas įžengė į kino pasaulį. „Visų pirma pats filmavimas vyko naujoje kino studijoje, kurioje šiuo metu taip pat kuriama brangiausia Lietuvoje kada nors filmuota juosta apie Černobylio katastrofą. Aplinkui besisukiojantys amerikiečių, lietuvių, britų, ukrainiečių kino žmonės leido ir patiems pajusti tvyrančią kino dvasią“. Pasak Mindaugo, prie šio klipo kūrimo dirbo žmonės, kurie dažniau kuria kino projektus ar reklamas Lietuvos ir užsienio rinkoms. „Operatoriai, apšvietimas, garsas, dekoracijos, stilius, kruopštus darbas postprodukcijoje – viskas pagal aukščiausius standartus. Naudojome RED kamerą, kur leidžia išgauti patrauklesnį akiai kino efektą. Labai džiaugiuosi, kad prie projekto petys į petį dirbau ir su prodiuseriu ir režisieriumi Aleksandru Broku. Jo kuriami muzikos klipai užkariauja Europą, o dabar jis prisidėjo ir prie TV3 klipo“.

 

_MG_5497 (Small) 046 (Small) 059 (Small) 215 (Small)

 

Vienas įdomiausių dalykų televizijoje yra užkulisiai. Žiūrovams visuomet knieti pamatyti, kaip filmuojamos laidos, kuriami siužetai, klipai, kaip aktoriams ar laidų vedėjams nepavyksta ko nors padaryti iš pirmo karto. Specialaus TV3 25-mečio klipo filmavimas vyko dvi dienas, kurios buvo ne tik itin darbingos, bet ir labai linksmos. Aktoriai, laidų vedėjai improvizavo ir šoko, tokio ilgio Ingos Norkutės ir Nerijaus Gadliausko bučinio, koks buvo užfiksuotas šiame filmavime turbūt dar niekas nebuvo matęs!O klipe skambanti televizijos gimtadieniui pritaikyta ir jau visos Lietuvos klausytojų pamilta Sauliaus Prūsaičio daina befilmuojant buvo grojama turbūt kelis šimtus kartų.

 

466 (Small) 474 (Small) 493 (Small) 624 (Small) 698 (Small)

 

Kaip iš tiesų skraido rožių žiedlapiai, popieriaus lapai, kaip buvo apsaugotos filmavimo studijos grindys ir visa technika, kad nesušlaptų laistant vandenį ir daug kitų detalių, kurios paprastai nuo žiūrovo akių slepiamos, atskleidžiamos užkulisių klipe.

 

Klipo filmavimo užkulisius pamatysite čia:

 

 

O štai kaip atrodo galutinis komandos darbo rezultatas:

 

 

Jubiliejinio sezono pradžią televizija skelbs ir gimtadienį švęs drauge su visais žiūrovais jau rugpjūčio 30 dieną sostinės Kalnų parke. Čia vyks „TV3 25 gimtadienis. M.A.M.A. vasaros festivalis“. 25-ąjį gimtadienį TV3 ketina pasitikti su trenksmu. Į šį festivalį kviečiami visi geros lietuviškos muzikos gerbėjai, o tie, kurie negalės sudalyvauti, turės galimybę stebėti tiesioginę renginio transliaciją.
 

Nors dovanas paprastai gauna tas, kuris švenčia gimtadienį, TV3 nori padėkoti savo žiūrovams už 25-erius metus trunkančią ištikimybę ir dovanas skiria būtent jiems. TV3 dovanoja net 25 ypatingus renginius – geriausių Lietuvos atlikėjų koncertus, Lietuvos rinktinės krepšinio varžybas bei įspūdingų Lietuvos kūrėjų filmų premjeras! Viską sužinoti ir laimėti sau dovaną galite čia: www.tv3.lt/gimtadienis.

 

Nuotraukos (Vido Černiausko)