Iš Klaipėdos kilęs, muzikalios mamos užaugintas dainininkas Jurijus Veklenko naujojo kanalo 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ šiandien pasidalins savo vaikystės prisiminimais, kurie atlikėjui yra labai brangūs. „Vaikystėje buvau ganėtinai uždaras. Mintis apie muziką mano gyvenime labai vėlai atėjo. Mama augino mane viena, ji labai muzikali, tiek pianinu, tiek akordeonu moka groti. O aš ilgą laiką vengdavau klausytis muzikos. Tik 10 ar 11 klasėje išsivystė meilė scenai. Esu net išmestas iš muzikos mokyklos dėl prasto lankomumo. Tiesiog atsibodo. Bet bent jau išmokau, kaip savo diafragmą kontroliuoti“, – prisiminimais dalinasi J. Veklenko.

 

1

 

2019 metais Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavęs atlikėjas Jurijus Veklenko šiandien atviras. Šis konkursas ne tik atlikėjui neatnešė pilnatvės, bet jis jau ir tą patį vakarą pradėjo dėliotis ateities planus. „Iki pat konkurso galo aš net nebuvau pasidžiaugęs normaliai, nemačiau reikalo tai daryti. Net būdamas didžiojoje scenoje nepasijaučiau laimingas. Nebuvo pilnatvės, gal dėl to, kad ne aš parašiau tą dainą. Nors dauguma atlikėjų dainuoja ne savo parašytas dainas ir viskas gerai, tačiau aš tuo džiaugtis negaliu. Jei būčiau pakliuvęs į šį konkursą su savo kūrybos daina, bučiau tikrai laimingesnis, nes tai būtų mano darbo vaisius. Jau po pasirodymo, dar tą patį vakarą pradėjau galvoti, ką veiksiu ir kokius darbus turiu pasidaryti toliau“, – atvirauja atlikėjas.

 

2

 

Įvairiuose televiziniuose projektuose dalyvavęs dainininkas tikisi, kad niekuomet nesirgo žvaigždžių liga, tačiau ir pajuokauja, jog tikriausiai šis gyvenimo momentas žinomam žmogui yra neišvengiamas. „Aš labai tikiuosi, kad nebuvau sužvaigždėjęs, nors gali būti, kad vienu momentu buvo vienas kitas epizodas. Manau, kad tai neišvengiama. Tai tikrai nebuvo todėl, kad pavyko patekti į „Euroviziją“, bet ko gero, tai buvo dar anksčiau. Tik labai tikiuosi, kad niekam toks neatrodžiau“, – pasakoja Jurijus Veklenko.

 

3

 

Jurijus Veklenko papasakojo apie savo vaikystę, muzikinį kelią ir ateities planus. Visas jo asmenines gyvenimo detales galite išgirsti jau šį pirmadienio vakarą, 22 val., per naująjį kanalą 2TV.