Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė-Aistay pristato EP albumą ,,Kodėl ir Kaip“. Dainose keliami klausimai, būtent tuo EP yra išsiskiriantis, kiekviena daina ar jos priedainis prasideda klausimo žodžiu. Klausia apie santykį su artimu, mylimu žmogumi, aplinkiniu pasauliu, prisimenama, kokia trapi laiko tėkmė, kaip išsaugoti santykius ir save nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

 

05.07AistėsklipasBirštone-28_800x533

„Kiekviena daina yra skirta tam tikram mano gyvenimo periodui, išgyvenimams, kurie, manau, yra pas daugelį, todėl tikiu, kad bent viena daina iš EP palies klausytojus, taip pat kels klausimus, arba besiklausydami dainų ras atsakymus. Mes juk esame nors ir be galo skirtingi – mūsų jausmai veikia labai panašiai, nors mūsų istorijos skirtingos – klausimus dažnai užduodame tokius pačius“ – pasakoja atlikėja. EP išleistas skaitmeniniu pavidalu, jį galima rasti Spotify, Pakartot.lt ir kitose muzikos pasiklausymo platformose.

 

„Daina, kuri paskatino kurti EP projektą – „Rezervuota tau“. Ji man itin jautri, tad į ją sudėjau ilgai užspaustus jausmus, todėl kaskart besiklausydama dainos – išgyvenu emocijas vėl ir vėl. Idėja filmuoti tuščioje salėje man gimė labai organiškai, norėjau perteikti tuštumą, kuri yra širdyje. Šokėja klipe perteikė mano širdies nerimą, besiblaškančius jausmus, ką daryti su ta rezervuota vieta, ar ją laikyt ir toliau taip, ar leisti kažkam kitam ją užimti“ – apie dainą ir klipą pasakoja atlikėja Aistay.

 

„Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dirbti su savo srities profesionalais: modernaus šokio šokėja Ema Senkuviene, operatoriumi Aurimu Šidiškiu, šviesų dailininku Julijumi Nosovu ir daugeliu kitų, kurie prisidėjo prie šio klipo idėjos įgyvendinimo. Atskira padėka skrieja Biršono kultūros centrui. Buvo labai malonu bendradarbiauti ir kurti jų patalpose, erdvioje koncertų salėje ir fojė, kuriame yra didžiausias vitražas Lietuvoje. Šio vitražo unikalumas ir autentiškumas leido dar labiau atskleisti pačios dainos nuotaiką ir emociją, o muzikinio klipo sprendimais – perteikti jausmus ir vizualiai“ – atskleidžia atlikėja.

 

Už dainų ir klipo įgyvendinimą atlikėja dėkinga autorių teisių asociacijai LATGA.

 

 

Nuotraukų autorius: Martynas Plepys

 

Nuoroda į klipą: