Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ komanda intensyviai ruošiasi vasarai. Jau greitai TV3 televizijos eteryje žiūrovai išvys itin spalvingą, nuotaikingą ir energija trykštantį vaizdo klipą, kuriame šėlsta radijo laidų vedėjai Saulius Baniulis, Raminta Vyšniauskaitė ir Vaidas Leliuga.

PWR_As_Stilistas_Vasaros_klipas_foto_Imantas_Boiko_4

„Buvo labai smagu! Man patiko viskas: kai pamačiau save veidrodyje, net aiktelėjau, koks puikus makiažas, o visus stilisto parinktus drabužius norėjau tuoj pat ir nusipirkti. Ko vertos vien tamprės su arbūzais! Žodžiu, tikrų tikriausia vasara“, – džiūgauja Raminta.

 

Filmavimo komanda turėjo dėžę ledų, kuriuos prieš filmavimo kamerą teko ne tik ragauti. „Ledus valgėme, su jais pozavome, o filmavimo pabaigoje išsipildė mano svajonė, nes viena ledų porcija atsidūrė ant mano kolegos Baniulio išpuoselėto veido“, – prisimena juokdamasi R. Vyšniauskaitė.

 

Radijo laidų vedėjus įamžino fotografas ir videoklipų kūrėjas Imantas Boiko, o trijulės stiliumi rūpinosi TV3 laidos „Aš – stilistas!“ dalyvis Evaldas Valantiejus.

 

„Klipo herojams parinkau tokius drabužius bei aksesuarus, kurie atspindėtų vasaros vakarėlius, jauną energiją ir bemieges, šiltas vasaros naktis“, – pasakoja stilistas E. Valantiejus.

 

„Raminta su Sauliumi spinduliuoja energiją, yra labai ryškūs. Tuo tarpu jų kolega Vaidas klipe taps tikru miesto vaikiu. Norėjau „Power Hit Radio“ komandos narius jų stiliumi sutapatinti su klausytojų auditorija. Manau, darbas pavyko“, – po klipo filmavimo sakė Evaldas.

 

Stilistas džiaugėsi, kad šios radijo stoties kompanija – smagi ir draugiška: „Kaip ir buvo galima tikėtis, darbo metu netruko juoko, o kai kuriomis akimirkomis – iš juoko beveik net ir ašarų!“

 

E. Valantiejų galima išvysti TV3 eteryje kiekvieną sekmadienį 17.55 val., nes vaikinas siekia pergalės ir pagrindinio prizo – kontrakto su prekybos ir pramogų centru „Ozas“ laidoje „Aš – stilistas!“ „Tai – visiška avantiūra mano gyvenime, tačiau be galo smagi. Nesitikėjau, kad taip įsitrauksiu ir kad išgyvensim tiek daug įvairių emocijų. Jau parodytos aštuonios laidos, ir vis dar esu projekte. Stengiuosi po kiekvienos laidos ko nors išmokti ir eiti vis tvirčiau pergalės link“, – pasakoja Evaldas.

 

„Power Hit Radio“ vasaros klipą TV3 žiūrovai ir internautai galės pamatyti ir įvertinti jau visai netrukus, gegužę.