„Aš prieš skyrybas, jau pora metų žinojau, kad išsiskirsiu, bet vis tiek kovojau dėl šeimos ir visaip bandžiau ją išsaugoti, mėginau su savim susitarti, kad dar privalau bandyti, bandžiau ir savo vyrui atverti akis, stengiausi, kad mūsų keliai neišsiskirtų. Deja, nepavyko“, – jau šį vakarą 21.00 val. interviu „Lietuvos ryto“ televizijos laidos GYVENIMAS vedėjui Edvardui Žičkui prisipažins dainininkė Goda Alijeva (33 m.).

 

LR_TV_Gyvenimas_G. Alijeva_autorius_Zyp photography_

 

Laidos filmavimo komandai ji pirmajai atvėrė savo naujų namų Kauno pakraštyje duris. 120 kvadratinių metrų kotedžas per du aukštus dar kvepia dažais, jame trūksta kai kurių baldų ir jaukumą suteikiančių interjero detalių. Tačiau tai nė kiek nejaudina G. Alijevos, atsitiesusios po prieš metus įvykusių skyrybų ir nuosavą būstą sau ir vaikams įsigijusiai su banko paskola.

 

LR_TV_Gyvenimas_G. Alijeva_autorius_Zyp photography_2

 

Tiesa, garsi moteris neslepia, kad palikti 300 kvadratinių metrų šeimos namus ir po dešimties metų ieškoti naujo būsto, lengva nebuvo. „Nauji namai lygu – naujas gyvenimas. Ir nauji namai, tai naujas mano vidus. Visada sugretinu šiuos du dalykus – kaip tu jautiesi viduje, kaip pakeiti tave supančią aplinką. Natūralu, kad tada keičiasi ir išorė“, – kalbės Goda, šiuo metu išgyvenanti tikrą naujų iššūkių periodą.

 

Lapkričio pradžioje „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje pasirodė nauja jos vedama laida „Kryptys LT“. Nors dainininkei anksčiau jau yra tekę dirbti kadre, tačiau ji neslepia – šis kartas visai kitoks. „Tada prodiuseriai man sugalvojo blondinė vaidmenį ir aš turėjau į jį įsijausti, o dabar ir pati esu kitokia. Dabar darbas televizijoje labiau džiugina, nes pati važiuoju kalbinti žmonių, gilinuosi į jų istorijas, todėl nemažai laiko turiu skirti pasiruošimui filmavimams. Nesu tik gražuolė, skaitanti kitų parašytą tekstą“, – juokiasi Goda ir čia pat prasitaria, kad pasiūlymas tapti laidos vedėja jai buvo netikėtas, jį ne tik gerai apgalvojo, bet ir pradžioje į šią vietą net siūlė rinktis kitą žmogų.

 

Mamos pareigas, naujakurės rūpesčius, darbą televizijoje, dainavimą scenoje ir vadovavimą nuosavam verslui derinanti kaunietė neslepia, kad jau seniai nesijautė tokia laisva ir laiminga. O laidos vedėjo paklausta, ar jos širdis jau pasiruošusi priimti naujus jausmus, neslėpė, kad mėgsta nekaltą flirtą, tačiau apie artimesnius santykius kol kas negalvoja. Ir netrukus priduria: jei vėl įsimylės, bus kur kas atsargesnė.

 

Jau šį vakarą laidoje „Gyvenimas“ Goda atvirai pasakos ne tik apie pasikeitusį gyvenimą, bet ir santuoką, skyrybas bei nesibaigiančią teismų su buvusiu sutuoktiniu, krepšininku Rolandu Alijevu karuselę, pokalbis pakryps ir apie viešojoje erdvėje plačiai nuskambėjusią žinią, kad dviejų vaikų išlaikymui buvęs dainininkės sutuoktinis per mėnesį atseikėja 300 eurų. Atviras Godos Alijevos interviu – šiandien 21.00 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.
 

„Gyvenimas“ – trečiadieniais 21.00 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.
 

Nuotraukų autorius – Zyp photography.