Gruodžio 5 d. Šiauliuose, kamerinėje salėje Polifonija ir gruodžio 6 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, prodiuserinė kompanija Arts Libera International pristato jausmingas, charizmatiškas ir profesionalias dainininkes Aistę Pilvelytę ir Valeriją Iljinaitę įspūdinguose koncertuose „Nuo roko iki baroko“. Duetas puikiai pasirodė TV projekte „Dvi kartos“, kuriame pelnė aukštus žiuri komisijos įvertinimus ir susilaukė didžiulio žiūrovų palaikymo. Talentingos dainininkės savo neribotų galimybių balsais pakerėjo publiką ir pelnė daug ovacijų. Dviejų skirtingų kartų meninis skonis ir patirtis susijungė į galingą energiją, kuri įgalino naujai suskambėti gerai žinomas visame pasaulyje dainas.

 

Dvi kartos_0525_PRINT-1 (1)

Po sėkmingo pasirodymo TV projekte Aistė ir Valerija nusprendė toliau tęsti savo pasirodymus didžiojoje scenoje ir džiuginti gerbėjų širdis. Nors gyvena skirtingose šalyse dainininkės paruošė išskirtinio grožio programą į kurią buvo įpinti gražiausi populiariosios ir klasikinės muzikos šedevrai. Scenoje naujai suskambės dainos „Je Suis malade“, „O mio babbino carro”, „Never enough“, Bohemian rhapsody“, „Paukščiai“, „Meilės netylėk“, I‘m like a wolf“, „Run with the lions“ ir daugelis kitų, kurios neabejotinai sužavės geros muzikos pasiilgusią Vilniaus ir Šiaulių publiką.

Kartų su garsiomis dainininkėmis scenose pasirodys pripažinti Lietuvos instrumentalistai – gitaristas Žygimantas Kepenis ir klavišininkas Edgar Sabilo, kurie savo profesionalumu ir virtuoziškomis improvizacijomis padės kurti magišką atmosferą koncertų metu. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančiame koncerte turėsime viešnią smuikininkę – Justiną Juodytę. O Šiauliuose kartu su žinomais atlikėjais dainuos profesionalus kamerinis choras „Polifonija“.

Kviečiame praleisti išskirtinius vakarus, kuriuose nuostabių balsų dainininkės Aistė ir Valerija dalinsis su jumis jausmingomis, romantiškomis ir pripildytomis meilės dainomis.

 

Gruodžio 5 d. 18 val. Šiauliuose, kamerinėje salėje Polifonija (bilietus platina Ticketmarket ir salės kasa)

 

Gruodžio 6 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje (bilietus platina Tiketa)