Nesvarbu, gyvenate dideliame mieste ar mažoje gyvenvietėje, tačiau visiems pasitaiko sutikti žmonių iš praeities. Malonu sutikti seniai matytus vaikystės draugus, o išvydus seną priešą norisi kuo skubiau sprukti į kitą gatvės pusę. Ką daryti, jei kelyje susiduriate su buvusiu partneriu? Ką darytumėte, jei aistros kibirkštėlė tarp jūsų dar nebūtų užgesusi? Ar nepadarytumėte didelės klaidos vėl kartu sugulę?

 

Intriguojanti ir labai pikantiška tema tie santykiai su buvusiu partneriu. Galima diskutuoti, ar moralu miegoti su žmogumi, su kuriuo jau nutrūko santykiai, tačiau šį kartą ne apie tai… Jeigu norite, kad toks aistringas nuotykis būtų be pasekmių, be sąžinės graužimo ir nusivylimo, visada laikykitės sekso su buvusiu etiketo. Skamba keistai? Galbūt, tačiau tik žinant taisykles galima išvengti klaidų.

 

Pirma taisyklė: nesimylėti su buvusiu partneriu, jei jaučiate, kad negalėsite su tuo susitaikyti.

 

Antra taisyklė: negalvoti daug apie tai, neanalizuoti ir nesigilinti.

 

Trečia taisyklė: nesimylėti su buvusiu partneriu, jei slapta galvojate, kad taip jį susigrąžinsite.

 

Ketvirta taisyklė: santykiai su buvusiu partneriu neturi trukdyti naujoms paieškoms. Kai per dažnai susitinkama su buvusiu partneriu, lengva pamiršti, kad turite pradėti naują etapą ir kurti naujus santykius.

 

Penkta taisyklė: seksą su buvusiu partneriu būtina priimti kaip natūralų dalyką. Supraskite, kad jūsų santykiai apsiribos tik seksualiniais santykiais, nesitikėkite nei romantiškų pasimatymų, nei dovanėlių, nei laisvalaikio kartu.