Šį šeštadienį BTV „Muzikinėje kaukėje“ dešimt naujų, ryškių pasirodymų – KK2 laidos vedėjai Justei Žičkutei teko vienas iššūkių įkūnyti garsiąją influencerę Karoliną Meschino. Prieš dvejus metus Karolina su savo tuomečiu draugu įrašė dainą ir sukūrė vaizdo klipą, kurie akimirksniu surinko daugybę peržiūrų ir tapo hitu. Justei atkurti klipą, kurį jau peržiūrėjo daugiau nei du milijonai žmonių, tapo rimta užduotimi.

 

DSC_8929

 

„Aš, vesdama laidas, esu įpratusi kalbėti aiškiai, struktūrizuotai, o šioje dainoje reikia atpalaiduoti visus kalbos padargus. Ir labai daug teksto. Dar judesiai, galva juda sinchronu su pirščiukais, atrodo, taip paprasta, bet iš tiesų buvo ką veikti!” – pasakoja Justė.

 

DSC_9427

 

„Karolina Meschino yra tikrai kietas riešutėlis, jei kažkam atrodo, kad tai paprasta daina ir viskas labai lengva – pabandykit patys! Aš bandžiau ir man sunkiai gavosi” – juokiasi Justė. Po puikiai klipą ir dainos nuotaiką atskleidusio pasirodymo komisija įžvelgė panašumų, tarp Justės ir Karolinos.

 

DSC_9702

 

Šeštadienį į sceną žengs ir Egidijus Sipavičius, kuriam burtai lėmė įkūnyti scenos kolegą Edmundą Kučinską.

 

„Mes su Edmundu daug kartu esame buvę vienoje scenoje, esam daug kur dainavę kartu, bet negaliu pasakyti, kad esame draugai. Mes sveikinamės, kalbamės… Su visa pagarba noriu pasakyti, kad Edmundas yra labai geras dainininkas, turi fantastišką balsą, fantastišką tembrą, kurį man pakartoti, pamėgdžioti yra labai sunku. Kitas dalykas, kuris man lengvas, mes abu esam pliki. O plikas su pliku yra panašūs. Beje, ar pastabėjote, kad plaukuotiems sunkiau apsimesti plikais, nei plikiems būti su plaukais?“ – juokiasi Egidijus.

 

DSC_9865

 

Šį kartą Egidijus atliks vieną populiariausių Edmundo Kučinsko dainų „Laimės žiburys“.

 

„Edmundas pažįstamas, jis mylimas, iščiupinėtas, išnarstytas mūsų, lietuvių, po kaulelį ir jį reikia labai tiksliai įkūnyti. Reikia rasti tą grūdelį, kad įvyktų ta magija, kuri čia yra labai svarbi“ – sako Egidijus.

 

Scenos kolegą įkūnyti gali būti žymiai sudėtingiau, nei nepažįstamą užsienio atlikėją, juolab, kad Inga Valinskienė su Edmundu yra ne kartą dainavę kartu, todėl komisija su šiuo atlikėju susipažinusi itin gerai. Nepaisant jaudulio, Egidijus scenoje ne tik puikiai atliks kūrinį, bet atsipalaidavęs pakvies ir komisiją uždainuoti!

 

„ Už tai, kad man, nedainuojančiam, pakišai mikrofoną, nežinau, kiek čia balų tau parašysiu“ – atėjus laikui įvertinti pasirodymus juoksis komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

 

Šį kartą komisijos lauks didžiulis iššūkis, kaip paskirstyti dalyviams balus, nes įsibėgėjant projektui jie įgauna vis daugiau drąsos, atskleidžia daugiau savo talentų ir pasirodymai tampa vis įdomesni. Žiūrovai išvys ir nervingą Ieva Zasimauskaitę, kuri įkūnys Vidą Bareikį ir atliks jo dainą „Nervai“, Gytis Ivanauskas taps Marilyn Mansonu, Toma Vaškevičiūtė įkūnys atlikėją Meghan Trainor, Ieva Barbora Juozapaitytė atliks Taylor Swift hitą, Katažina įkūnys grupės „Kaoma“ vokalistę ir visus kvies šokti „Lambada“ ritmu, Dovydas Laukys įkūnys skandalingąjį Post Malone, Maksas atliks romantišką „U2” dainą, o Rokas Petrauskas įkūnys grupę „Green day“. Geriausios pasaulio ir Lietuvos atlikėjų dainos „Muzikinėje kaukėje“ -  šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV.

 

Nuotraukos Dovydo Beržinio