Vasarą visą Lietuvą apskriejo netikėta žinia – įtariama, kad garsus šokėjas Andrius Kandelis apsivogė prabangioje rūbų parduotuvėje. Išskirtinėje KK2 laidoje apie įvykį sutiko prieš kameras kalbėti ir tuo metu dirbusios pardavėjos.

 

kandelis

Parduotuvės skyriaus vadovė Alina Buinovska žurnalistams sakė, kad A. Kandelis jų rūbų parduotuvė lankėsi ne kartą.

 

Vadovė prisiminė, kad tą vakarą, išsirinkęs rūbus, Kandelis, esą, priėjo prie kasų bei susimokėjo už turimas prekes.

 

„Jisai išsirinko vienus marškinėlius bei su jais atėjo prie kasos už kuriuos susimokėjo, tačiau atsisakė paimti čekį“, – laidoje šį pirmadienio vakarą 19.30 val. prisimins A. Buinovska.

 

A. Buinovska prisimena, kad darbuotojoms iškart kilo įtarimas, kadangi pirkėjas paprašė, kad jo marškinėliai būtų supakuoti į vos ne didžiausią turimą krepšį.

 

Pasiėmęs didžiulį maišą jis tęsė apsipirkinėjimą bei prisirinkęs daugiau rūbų nuėjo jų matuotis. Kaip sako parduotuvės darbuotojos, šis poelgis sukėlė daug įtarimų.

 

„Pirkėjas paprašė kur kas didesnio, negu yra duodamas, vieniems marškinėliams maišo, kas yra pakankamai keista. Tuomet ponas pasuko apsipirkinėti toliau, o kasos darbuotoja paskambino apsaugai, kadangi tai sukėlė įtarimą“, – pasakojo A. Buinovska.

 

Darbuotojai sako, kad išėjęs iš matavimosi kabinos, vyras buvo pilnu maišu ir nuėjo išėjimo link: „Buvo akivaizdu, kad jo maišelio turinys kur kas didesnis“.

 

Nieko nelaukdamas garsų šokėją už rankos griebė parduotuvės apsaugininkas. Įtariamasis buvo patalpintas į parduotuvės sandėlį, kur buvo iškviesta ir policija.

 

„Jis buvo nuvestas į tarnybines patalpas, kur yra avarinis išėjimas, kuris pagal visus saugos reikalavimus yra nerakinamas, per tas duris ponas ir pabėgo patikrinimo metu“, – laidoje pasakos įvykį matę žmonės.

 

Parduotuvės darbuotojai stebisi, kodėl įtariamasis paspruko, anot jų, visas jo apsipirkinėjimas yra nufilmuotas kameromis, o įrodymai – akivaizdūs.

 

Visą garsaus šokėjo istoriją prekybos centre žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.