Jau visai netrukus 20 –ąjį gimtadienį su šūkiu „20 kartų labiau“ pasitinkančios LNK televizijos žiūrovų laukia ironiško serialo „Visi vyrai – kiaulės…“ premjera. Naujame seriale džiugins dar vienas scenos profesionalas, prie pagrindinių jo aktorių – Gintarės Latvėnaitės, Agnės Šataitės bei Tomos Vaškevičiutės – prisijungs sportiškasis Audrius Bružas.

 

Bruzas

„Vaidmuo, kurį atliks A.Bružas, toks, lyg jam būtų parašytas. Ir jis, ir jo herojus – sportiški vyrai, mėgstantys būti dėmesio centre. Ir nors žinojau, kad A.Bružas iki šiol visuomet atsisakydavo filmuotis ilgametražiuose serialuose, vis tiek apie šią galimybę jam užsiminiau. Todėl tai, kad jis sutiko, yra smagu ir visai kūrybinei grupei, ir, neabejoju, LNK žiūrovams“, – sakė serialą kuriančios prodiuserinės kompanijos VRS WPI prodiuseris Andrius Korenka.

 

Pats A.Bružas atskleidė, kad LNK „Visi – vyrai kiaulės…“ serialas yra jo pirmas kartas, nes anksčiau atkeliaudavę pasiūlymai aktoriaus tiesiog neužkabindavo. „Nei vienas serialas anksčiau nesudomino tiek, kad pasiryžčiau pusę metų jam atiduoti, tačiau išgirdęs, kad  „Visi – vyrai kiaulės…“ filmuojasi tokios gražios ir profesionalios aktorės, iškart pasirašiau“ , – pasakojo aktorius.

 

A.Bružas paklaustas kuo ypatingas jo herojus, šmaikščiai išsisuko, nenorėdamas per daug atskleisti būsimo serialo siužeto vingių. „Galiu išduoti tik tai, kuo mes skiriamės: man stovi, o jam – ne“, – kvatodamasis rėžė A. Bružas.

 

Taip pat aktorius atskleidė, kad nors laukiamiausios LNK premjeros pavadinimas šokiruojantis, jis neliko priblokštas. „Aišku, tada visos moterys yra kekšės. Suprantat, kaip idiotiška būtų taip teigti? Tokiais teiginiais gali tikėti tik labai siauro suvokimo asmenys, tačiau serialo pavadinimas, norint pašiepti gyvenimiškus kuriozus, ypač dažnus vyrų ir moterų santykiuose, yra puikus“, – teigė aktorius.

 

„Visi vyrai – kiaulės“ – jau visai netrukus, naujajame LNK sezone „20 kartų labiau“.