Virtuvės mitų griovėjas ir TV3 laidos „Kulinariniai triukai“ vedėjas Alfas Ivanauskas žinomas tuo, kad iš bet ko, bet kur ir bet kada gali padaryti tikrą kulinarinį siurprizą. Pasak Alfo, nuo vaikystės geriausi žaislai jam – virtuvės įrenginiai.

 

1 (Small)

 

 

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai Alfą pasitiko jam parengę ne vieną iššūkį. Alfui teko sėsti prie bendro stalo su Justinu Jankevičumi ir ragauti maistą pririštam prie kėdės bei supančiotomis rankomis. Kokiais maisto fejerverkais tai baigėsi, pamatysite šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“. Beje, apie savo kulinarinius sugebėjimus papasakos ir laidos vedėjas Justinas Jankevičius.

 

2 (Small)

 

Laidos vedėjų klausimai apie tai, kokį patiekalą Alfas ruoštų emigrantams ir kaip padarytų ką nors valgomo iš stotyje pardavinėjamų beliašų, Alfo neišgąsdino. „Jeigu blogas beliašas, tai jį reikia supjaustyti į mažas dalis. Tada įjungti telefone kokios nors lėkštės funkciją, kokios nors elegantiškos ir įdomios, pavyzdžiui, tokios melsvos portugališkos, ir uždedi beliašą, patieki“, – siūlė Alfas. Vis dėlto ne beliašas yra baisiausias dalykas, kokį yra valgęs žinomas kulinaras. „Turbūt šlykščiausia buvo, kada prie manęs išdorojo gyvatę, tada su žirklėm prapjauna ir išima širdį, o jinai plaka. Įdeda į stikliuką – ji vis dar plaka. Tada užpila degtine ir sako – gerk. Na, ir praryji…“, – pasakojo A. Ivanauskas.

 

4 (Small)

 

Idėjų, kaip neįprastai ruošti ir patiekti maistą, Alfui niekada netrūksta, Jis pripažįsta, kad būdamas 10 metų jau ėmė labiau nei žaislais domėtis įvairiausiai virtuvės įrenginiais. „Kiekvienas turi iškrypimų savo laipsnio, man buvo įdomūs agregatai, kurie burzgia, maišo, trankosi ir skuta“, – juokiasi Alfas. Paklaustas, kas buvo pirmasis jo kulinarijos mokytojas, Alfas pateikia netikėtą atsakymą – agurkas. Jau šį vakarą pamatysite, ko iš agurko išmoko Alfas Ivanauskas ir išgirsite, kodėl jis būdamas užsienyje kasdien keičia viešbučius.

 

6 (Small)

 

Laidoje „Gero vakaro šou“ viešės ir dainininkas, projekto „X Faktorius“ teisėjas Saulius Prūsaitis, kuriam teks atsakyti į ne vieną provokuojantį klausimą. Su kuo Saulius bendrauja intymiomis žinutėmis? Ar yra susitikinėjęs su gerokai vyresne moterimi? Ar yra ką nors pavogęs? Visi atsakymai jau šį vakarą 20 val. linksmiausioje laidoje „Gero vakaro šou“.

 

7 (Small) 10 (Small)

 

Informacinė ir pramoginė laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!