Sėkme, talentais ar turtais apdovanoti žmonės širdyse slepia net labai skaudžias patirtis. Sunkios ligos, traumos, avarijos, nepakeliami skausmai ir netgi mirtys. Jau šį penktadienio vakarą, 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“   scenos, sporto ir pramogų pasaulio žvaigždės pirmą kartą ryšis prabilti apie bene sunkiausius likimo siųstus išbandymus.

 

Still1003_00000

 

Dainininkas Alanas Chošnau atvirai pasakos apie patį siaubingiausią savo gyvenimo etapą, kuomet jis, kartu su tėvais gyvenęs turtingą ir visa ko pilną gyvenimą, išgirdo siaubingą žinią: mama serga sarkoma. Tą dieną Chošnau šeimos idilė negrįžtamai subyrėjo.

 

Still1003_00001

 

„Galiu sakyti, tai buvo visiškas pragaras. Vienas iš skausmingiausių dalykų, ypač kada tau yra 8–eri metai, patirti tokį smūgį. Dar baisiau kai matai, kada mama miršta ant tavo akių“, – sunkiai rinkdamas žodžius sudėtingą savo vaikystę prisimena Alanas.

 

Still1003_00003

 

Po mamos mirties populiarus dainininkas liko pusiau našlaitis. Alaną net 10 metų augino močiutė. „Po mamos mirties šeima visiškai subyrėjo. Mano tėvas liko Bagdade su mano sese ir aš nei jo, nei sesers nemačiau apie 10 metų. Mes pirmą kartą pasimatėme tiktai tada, kai man buvo 18 metų“, – pasakos Alanas.

 

Still1003_00004

 

Skausmingiausią gyvenimo etapą „KK2 penktadienyje“ prisimins ir Arvydas Martinėnas – Vudis. Jo tėtis žuvo siaubingoje avarijoje. „Tėtis buvo išvažiavęs į Vokietiją. Tai buvo prieš pat Kalėdas. Lazdijų rajone susidūrė su sunkiąja mašina. Tai žuvo mano tėtis ir dar du draugai – vyras su žmona, jų berniukas visai našlaitis liko“.

 

„KK2 Penktadienio“ žiūrovai taps ir dar vienos netikėtos istorijos liudininkais. Vardan kilnaus tikslo emigrantas Tautvydas Piragis iš Anglijos į LNK studiją atmynė… dviračiu. Kodėl vyras ryžosi įveikti beveik 300 kilometrų ir kokie iššūkiai pasitaikė kelyje? Apie tai – šįvakar 19.30 „KK2 penktadienyje“.