Šį šeštadienio vakarą laidoje „Dainuok mano dainą“ skambės hitai, dėl kurių alpo visos paauglės, ir dainos, kurios iki šiol virpina širdį. Grupės „Delfinai“ ir dainininko bei prodiuserio Stanislavo Stavickio-Stano kūryba, skambant gyviems instrumentams, nepaliks abejingų. Žinomiausius atlikėjo kūrinius perdainuos kolegos ir bičiuliai – likę devyni projekto dalyviai.

 

nuotr_aut_Giedrius_Abromavicius_21

„Jis yra žmogus visraktis. Surandantis raktą visokiausiems sprendimams, visokiausioms temoms ir darbams. Smalsus žmogus, nėra žanro, kuris jam nepasiduotų, jei jis to nori“, – taip apie savo draugą Stano laidoje „Dainuok mano dainą“ kalbės žinomas aktorius Marius Jampolskis. Visgi tai dar ne viskas, ką Marius papasakos apie artimą bičiulį ne tik scenoje, bet ir gyvenime: „Bet kaip ir kiekvienas talentingas žmogus, Stano yra tinginys. Kaip ir aš.“

 

Paklaustas, kuo tai pasireiškia, M. Jampolskis paaiškins: „Kur galima pasiekti tikslą nuėjus du žingsnius, jis niekada nedės trijų. Minimaliomis sąnaudomis – maksimalus tikslas.“ Panašu, kad genialumas išties slypi paprastume. Gyvos muzikos laidoje per BTV atliksiantis „Delfinų“ dainą „Geltonas miestas“, aktorius mėgins išaiškinti ir jos teksto prasmę. „Mano tėtis yra sirgęs gelta, jis man pasakojo, kad kažką panašaus matė. Kito paaiškinimo, išskyrus geltos, nerandu“, – juoksis jis.

 

Kiti projekto „Dainuok mano dainą“ dalyviai negailės Mariui komplimentų ir neabejos būsimo pasirodymo sėkme. „Aš apskritai nežinau, ką apie Marių dar galima pasakyti, nes apie jį daug kalbėti nereikia – jis ateina į sceną ir daro. O po to jam viskas puikiai sekasi“, – prieš pasirodymą sakys grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis. „Kuo toliau girdžiu, tuo labiau jis man ne tik geras aktorius, bet ir geras dainininkas“, – tikins šiuo metu besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė.

 

Pati R. Ščiogolevaitė perdainuos dainą „Žvaigždė“, M. Jampolskis – „Geltonas miestas“, N. Nekrašiūtė – „Viskas bus gerai“, R. Laureckis – „Saulė“, E. Lubys – „Žmogus tėtis“, D. Gutauskienė-Laisva – „Žemyn“, R. Janušas – „Svajonės“, J. Miliauskaitė – „Sukasi debesys“, L. Kazlauskienė – „Ačiū tau“. Stebinančios bei dar negirdėtos istorijos, gražiausios dainos ir tik gyvas atlikimas – jau šį šeštadienio vakarą laidoje „Dainuok mano dainą“ 19:30 val. per BTV.

 

Nuotraukų autorius – Giedrius Abromavičius