Neseniai viešai prisipažinusi apie savo seksualinę orientaciją ir visuomenei mylimąją iš Maskvos pristačiusi baltarusių dainininkė populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvė Veronika Gordijevskaja save vadina menininke ir sako, kad jaudulys jai – nesvetimas, bet vis dėlto filmavimo kamerų šviesa ir žiūrovų plojimai ją veikia lyg narkotikas. Ruoštis projektui jai pradėjus su šokėju Tomu Jonaičiu, netrukus šokių repeticijose jį teko pakeisti nauju partneriu – Mariumi Gaižausku, nes Tomas patyrė traumą. Tačiau Veronika išdrįsta pripažinti, kad į „Šok su manimi“ susirinko daug gražių žmonių ir visi jie turi galimybių laimėti.

 

Pasak dainininkės, nors girdisi kalbų, kad televizijos šokių projektai pabodę, jame dalyvaujantys visada laimi ir išgyvena daug gražių emocijų. Veronika akcentuoja, jei šokėjų pora atras vienas kitą, tuomet ir žiūrovai liks neabejingi – nereiks apsimetinėti! „Nors televizijos žiūrovai ir nėra pramoginių šokių žinovai, jie viską jaučia. Žiūrovai niekada nemeluos – nebalsuos, jei nepatiko, ir palaikys, jei liko sužavėti. Šis projektas iš tikrųjų nereali galimybė įrodyti sau apie egzistuojančius siekius ir valią“, – garsiai samprotauja V. Gordijevskaja.

 

Dainininkė iš Baltarusijos, sutikusi šokti Lietuvoje, sako, kad „Šok su manimi“ atveria ir dar daugiau galimybių – ji jau dabar pažinusi krūvą įdomių ir talentingų žmonių. „Be to, aš turiu galimybę atskleisti savo sugebėjimus ne tik kaip dainininkė, bet ir kaip kūrėja, menininkė. O, pavyzdžiui, būdama stovykloje dalyvių dėka visai neblogai pramokau lietuvių kalbą – vien privalumai!“ – šypsosi „Šok su manimi“ dalyvė.

 

Ji prisipažįsta, kad labiausiai už viską jai patinka ieškoti atsakymų į dar neatsakytus klausimus, pavyzdžiui, kaip dabar lavinti savo kūną ir tobulinti šokių žingsnelius. Nors ir ne viskas kaip sviestu patepta… „Repetuojame kasdien po 2–4 valandas, o kartais ryte ir vakare. Tikrai stengiamės. Man patinka šokti ir taip išreikšti savo aistrą, troškimus. Tereikia turėti kantrybės!” – pokalbį užbaigia žavioji dainininkė.

 

Šį šeštadienį įvyko populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ premjera. Populiariausiame šokių projekte Lietuvoje dalyvaus septyniolika porų: Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Andrius Žiurauskas ir Natalija Tokareva, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Matas Niparavičius ir Ignė Rėklaitytė, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj bei Edvardas Norvaiša ir Rusnė Glinskytė.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!