Nors aktorė Aušra Štukytė šiuo metu džiaugiasi sužadėtinės statusu ir kol kas tik pasvajoja apie vestuves su mylimuoju Dmitrijumi Radinu, tačiau prietarų, kad iki savo šventės nevalia apsirengti nuotakos suknelės, ji net neketina klausyti. Tad dar nežengusi prie altoriaus, garsi moteris pasipuošė vestuvine suknele ir įsijautė į nuotakos vaidmenį.

 

1

   

Gerai visiems iš televizijos ekranų pažįstami aktoriai A. Štukytė ir Nerijus Gadliauskas jaudindamiesi žvelgia vienas kitam į akis, o išgirdę lemtingą metrikacijos skyriaus darbuotojo klausimą – „Ar sutinkate sujungti savo gyvenimus į vieną?“ – nedvejodami pritariamai linksi galvomis. Tai scena iš komiškai apie vyrų gyvenimą pasakojančio TV3 serialo „Šviesoforas“.

 

2

 

„Buvo labai juokinga situacija. Mes filmavome Trakuose ir į sodybą, kurioje vyko vestuvės, jau važiavau su vestuvine suknele, makiažu, šukuosena. Važiuodami sustojome parduotuvėje nusipirkti užkasti. Į prekybos centrą aš, Dalia Marozovaitė, Sandra Daukšaitė ir Olga Peseckaja įbėgome išsipuošusios, vilkėjome nuotakos ir pamergių sukneles, tai visi žmonės spoksojo į mus ir šnibždėjosi: „Žiūrėkite, Štukytės vestuvės vyksta“, – juokdamasi filmavimą prisiminė Aušra.

 

Nuotaka A. Štukytė, jaunikis N. Gadliauskas, metrikacijos skyriaus darbuotoja, išsipuošę draugai – Dalia Marozovaitė, Rokas Petrauskas, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Povilas Laurinkus, kiti serialo aktoriai, jaunųjų barnis ir didelis nesusipratimas. Taip vestuvių scena atrodys šį, pirmadienio, vakarą 21 val. televizorių įsijungusiems žiūrovams.

 

Naujai iškepta A. Štukytės ir N. Gadliausko pora įsiamžino ir itin komiškoje vestuvių fotosesijoje. Paklausta, ar nesibaimina, kad nuotakos suknelę apsirengė dar iki tikrųjų savo pačios vestuvių, Aušra tikino, kad net nėra girdėjusi tokio prietaro, todėl ir nesibaimino jo sulaužyti.

 

A. Štukytė komiškame seriale atlieka aktoriaus N. Gadliausko kuriamo personažo mylimosios Irmos vaidmenį. Moteris pasakojo, kad jos herojės tikslas, kurį ji galiausiai pasiekė – ištekėti. „Irmai yra labai svarbu, koks jos statusas, kur link krypsta jų santykiai, kaip viskas rutuliosis ir kaip greitai“, – šypsodamasi apie serialo scenarijaus vingius pasakojo A. Štukytė.

 

„Šviesoforas“ – tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai tarsi šviečiantys šviesoforo signalai. Vienas iš jų jau yra vedęs, kitas turi merginą, o trečiasis – laisvas ir nepriklausomas, kitaip sakant – mergišius. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Trys draugai susidurs su kasdieniškomis bėdomis ir problemomis, vienas kitą gelbės, pyksis ir taikysis, juoksis ir verks.

 

Įtraukiantis ir humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!