Jau sekmadienį prie televizoriaus ekranų pakvies penktoji muzikinio šou „X Faktorius“ laida. Žiūrimiausiame TV projekte šalyje savo talentus demonstruos apie sceną, žinomumą ir šlovę svajojantys dalyviai. Vieni TV3 projekto teisėjus paperka nepriekaištingu vokalu, kitiems padeda mokėjimas bendrauti. Kaunietis Dovydas Laukys – neeilinio žavesio vaikinas, kuris teisėjus papirks ne tik savo vokaliniais duomenimis, originaliu pasirodymu, bet ir įgimta charizma.

 

_MG_5560 (Small)

 

Pildydamas „X Faktoriaus“ dalyvio anketą, Dovydas save apibūdino kaip disciplinuotą maištininką. Taip pat jis apie save rašė, kad yra žmogus, kuris niekada nestovi vietoje ir pas kurį nėra žodžio „negaliu“ arba „nežinau“. Ir, panašu, kad vaikinas nemelavo – neįprastas jo pasirodymas apstulbins visko mačiusius teisėjus.

 

_MG_5435 (Small) _MG_5436 (Small)

 

Priežastis, kodėl Kaune gimęs, bet Vilniuje gyvenantis Dovydas panoro dalyvauti projekte, taip pat sukelia šypseną. Vaikinas pasižadėjo savo močiutei, kurią vadina baba, sudalyvauti populiariausiame Lietuvoje muzikiniame šou. O pažadus tesėti reikia. Praėjusį sekmadienį „X Faktorių“ pasižiūrėjo net 831 tūkst. žiūrovų. Panašu, kad Dovydo močiutė žino, kur verta dalyvauti anūkui – juk tokie talentai turi būti išgirsti.

 

_MG_5461 (Small) _MG_5479 (Small) _MG_5498 (Small)

 

Kartu su Dovydu scenoje pasirodys ir jo bičiulis Šarūnas. Tiesa, dalyvauti projekte dviese vaikinai sugalvojo visai netikėtai. Vaikinai atrankos filmavimo išvakarėse susitiko viename sostinės bare ir sugalvojo, kad pasirodymas skambant gyvai muzikai bus geresnis. „Aš buvau bare ir atėjo Dovydas. Sužinojau, kad reikės čia būti. Kartais išėjimai į barus baigiasi labai įdomiai“, – pasakos Dovydo draugas.

 

_MG_5509 (Small) _MG_5515 (Small) _MG_5518 (Small)

 

Scenoje Dovydas atliks maestro Stasio Povilaičio šlagerį „Pavasaris gimtinėje“. Nieko nuostabaus, kad savo pasirodymą vaikinas skirs savo močiutei. „Ji – labai kieta baba, o Stasys jos mėgstamiausias atlikėjas“, – jau sekmadienį scenoje kalbės vaikinas.

 

_MG_5532 (Small) _MG_5542 (Small)

 

„Koks tu esi nuostabus anūkas. Tu turi labai gražų, gerą balsą ir labai gražiai dainuoji. Žiauriai gerai, man jūs žiauriai patinkate“, – gražių žodžių projekto dalyviui negailės Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 

„Tai yra nauja, tai yra reikalinga, tai yra gerai“, – sakys Saulius Prūsaitis.

 

Neeilinis Dovydo pasirodymas „X Faktoriuje“ jau sekmadienį 19.30 val. per TV3!

 

Dovydo pasirodymas: https://www.facebook.com/xfaktorius/videos/1497423670371389/