Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK televizijos pokalbių laidoje “Valanda su Rūta” netrūks humoro ir pokštų. Tačiau diskusija pasisuks ir į kur kas rimtesnę pusę. Studijoje svečiuosis scenos klounais, juokdariais ar keistuoliais neretai pavadinami atlikėjai – Aidas Manikas, Valdas Karklelis ir Mindaugas Jonušas-Minedas ir Antanas Nedzinskas.

 

vlcsnap-2014-11-13-09h49m04s240_1680x945

Vienas iš laidos dalyvių žinomas  muzikos prodiuseris Lauras Lučiūnas atskleidė, kaip buvo išpopuliarintas  Minedas. „Kartą smagiai sėdėjome su draugais ir susilažinome, kad iš bet kokio dainininko galima padaryti žvaigždę. Pats negalėjau patikėti, kad jo pirmasis albumas tapo platininiu”, – nuostabos neslėpė prodiuseris, kuris yra dirbęs su Alina Orlova, Rūta Ščiogolevaite, grupe „Biplan“ ir kitais žinomais atlikėjais.

 

Minedas tvirtino, kad būdamas šlovės viršūnėje uždirbdavo net po 20 tūkstančių litų per mėnesį, o užsakymai koncertuoti plūsdavo kaip iš gausybės rago. „Mane kviesdavo dažniausiai į mergvakarius, gimtadienius ir kitokius linksmus vakarėlius. Pats puikiai suprantu, kad rimtai publikai mano muzika netinka“, – aiškino Minedas, kuris prisipažino, jog kvailelio įvaizdį pasirinko savo noru. Jis įsitikinęs, kad tik jo keistumas ir išsišokimai padeda jam iki šiol išlikti šou versle.

 

Kitas laidos dalyvis Valdas Karklelis garsėja kaip tikras mačo, moterų viliotojas ir labai seksualus vyras, tokį įvaizdį jis sako pasirinkęs tik dėl populiarumo. „Kažkada buvau įrašęs meilės dainų albumą ir viena prodiuserių įmonė pasiūlė man pasirinkti moterų viliotojo įvaizdį, nes jis neva derėjo su mano dainomis. Albumas buvo išleistas, po to išleidau daugelį kitų įrašų, tačiau įvaizdis kaip buvo, taip ir liko“, – nuoskaudos neslėpė dainininkas. Gal dėl to jis iki šiol slepia savo amžių, kad  liktų patrauklus.

 

Vyresnio amžiaus ponių numylėtiniu vadinamas atlikėjas Aidas Manikas taip pats vardan populiarumo paaukojo savo savigarbą. Jis koncertavo nuo mažumės, tačiau, atėjus krizei, nusprendė apleisti dainininko profesiją ir iškeliavo dirbti paprastų darbų į Didžiąją Britaniją. Emigranto duona jam laimes taip pat neatnešė, todėl Aidas nusprendė grįžti į Lietuvą dainuoti. „Kai po kelerių metų grįžau į tėvynę, supratau, kad daugelis mane jau pamiršo. Šou verslas žiaurus – turi visuomet būti dėmesio centre. Taigi sukurpiau kvailą istoriją ir paskleidžiau gandą, kad esu homoseksualus. Staiga vėl tapau populiarus, bet tikrai ne taip kaip norėjau”, – guodėsi A. Manikas. Jis pasakojo, kad išgalvotas skandalas atsisuko prieš jį patį.

 

Kodėl išpopuliarėja tik skandalų apsupti atlikėjai? Kokie scenos pajacais vadinami dainininkai yra realiame gyvenime? Kvailiai ar gudrūs verslininkai? Karšta diskusija šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta”.