Jau šiandien, ketvirtadienį „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje pačiu žiūrimiausiu laiku – 21.00 val., startuoja nauja pokalbiu laida „Skyrybos“ su Agne Grigaliūniene.

 

LR_TV_SKYRYBOS

 

Pasak, už naujos laidos vairo stojančios vedėjos, laidos idėja gali pasirodyti kiek kontraversiška, tačiau už žodžio „skyrybos“ slepiasi žymiai daugiau prasmių ir interpretacijų, nei iš pirmo žvilgsnio galėtų atrodyti. Laidos kūrėjai įsitikinę – dažnai esame skatinami sakyti „taip“, teigiamos motyvacijos gyvenime vardan, tačiau yra situacijų, kai privalome ištarti griežtą „ne“ ir konstatuoti skyrybas. O tokių situacijų yra begalė. Nauja A. Grigaliūnienės vedama pokalbių laida, aprėps visas – aktualiausias tiek kultūrines, tiek ir pramogines – nūdienos temas: nuo skyrybų su žalingais įpročiais iki skyrybų su antrąja puse. Laidos idėja – skatinti pradėti nuo savęs, išsiskiriant su tuo, kas mums trukdo būti geresniais, nebijoti pasakyti “ne” tiems, kurie mūsų netenkina, ir atsikratyti to, kas mūsų nepuošia. Pati laidos vedėja Agnė Grigaliūnienė užsimena, kad bus ir skaudžių Lietuvai temų, bet taip pat ir smagių, šmaikščių pokalbių su pašnekovais.

 

LR_TV_SKYRYBOS_A. Grigaliuniene

 

A. Grigaliūnienė – gerai žinoma Lietuvos pramogų pasaulio atstovė, renginių organizatorė, radijo laidų ir renginių vedėja. Ilgą laiką užsiėmusi darbais „už kadro“, Agnė ir vėl sugrįžta į televizijos eterį su pokalbių laida „Skyrybos“.

 

Pirmoje laidoje bus atverta skaudi Lietuvoje, Alytaus rajone, įvykusi nelaimė – padangų perdirbimo gamykloje įsiplieskęs gaisras. Kokią ekologinę katastrofą išgyvena Alytus ir aplinkiniai rajonai, ir kiek reikėjo įdėti pastangų ugniagesiams ir kitų tarnybų pareigūnams, kad ši siautėjanti stichija būtų pažabota?

 

Laidoje Agnė kalbins pačiame įvykių epicentre buvusius žmones bei pareigūnus: Andrių Kandratavičių – Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininką, Rolandą Jonį – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorių, Dalytę Nekraševičienę – Alytaus visuomenės sveikatos centro direktorę ir Remigijų Gatavecką – menininką, alytiškį.

 

Spaudoje ir televizijoje, rodos, po kaulelį išnarstyta tema, laidoje suskamba naujais pavojaus garsais: kaip bus likviduojami avarijos padariniai? Kokia ekologinė katastrofa gresia Alytaus regiono gyventojams? Ir galų gale – kas kaltas dėl tokio masto nelaimės Lietuvoje? Šiuos ir daugelį kitų asmeniškesnių ir jautresnių klausimų, bandys išgvildenti laidos svečiai ir visa laidos „Skyrybos“ kūrybinė komanda.

 

Belieka tik pasidžiaugti, kad ši netikėta nelaimė betarpiškai suvienijo daugelį miestelėnų ir kartu sujudino ydingo biurokratinio aparato pamatus. „Bendrystės jausmas ir visokeriopa pagalba išgelbėjo mus nuo dar didesnės katastrofos“ – teigė vienas iš laidos svečių. Nauja pokalbių laida „Skyrybos“ jau šį ketvirtadienį, 21.00 valandą tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.
 

„Skyrybos“ – ketvirtadieniais 21.00 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.
 
Premjera – šiandien 21.00 val.
 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.