Nors įprasta manyti, kad visame pasaulyje puikiai pažįstami LEGO konstruktoriai yra skirti tik vaikams, iš tikrųjų galima surasti ne vieną sudėtingą rinkinį, kuris prikaustys ir suaugusiųjų dėmesį. Toks konstravimas – puikus būdas atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir smagiai praleisti laiką su vaikais (ar netgi be jų!), tad jei svarstote, kuris LEGO rinkinys atitiktų Jūsų poreikius, siūlome susipažinti su populiariausiais suaugusiųjų pasirinkimais.

 

Lego_6-min

1. LEGO Technic Rotorinis ekskavatorius. Sudėtingiausių konstruktorių sąrašuose dažniausiai minimas rinkinys pareikalaus kruopštumo atkuriant šį didžiulį ekskavatorių, o jei norėsis užsiimti ne tik konstravimu, bet ir tolimesniais žaidimais, Jums pravers ir specialiai šiam modeliui skirtas variklis. Šioje serijoje rasite ir daugiau įdomios technikos, pradedant sunkvežimiais ir baigiant sraigtasparniais. LEGO internetu pasiekiami bet kuriuo metu, tad vos tik atradę šiek tiek laiko, galėsite atidžiau susipažinti su TECHNIC siūlomomis galimybėmis.

 

2. LEGO Speed Champions Įspūdingiausias Ferrari garažas. Šis kur kas paprastesnis rinkinys ypač patiks Formulės-1 gerbėjams, kadangi kaladėlės identiškai atkartoja tikrų bolidų išvaizdą. Detalių skaičius nėra itin didelis (nesiekia 900), tad tikėtina, jog daugiau dėmesio teks skirti pačiam žaidimui – tam, kad jis nebūtų nuobodus, į pagalbą galite pasikviesti mažuosius šeimos narius ar išbandyti dar kelis šios serijos rinkinius. Kuo daugiau skirtingų transporto priemonių – tuo įspūdingesnės bus lenktynės!

 

3. LEGO Architecture United States Capitol Building. Šis rinkinys puikiai tiks kolekcionieriams, besidomintiems istorija – pasirinkę būtent šį variantą, turėsite galimybę savo rankomis pastatyti sumažintą Jungtinių Valstijų Kapitolijaus pastatą. Atlikus šį pakankamai sudėtingą darbą, namus bus galima papildyti nauju suvenyru ir tuomet išbandyti kitus ARCHITECTURE serijos rinkinius – tarp jų rasite Eifelio bokštą, Niujorko dangoraižius, įstabius Londono statinius ir kitus visame pasaulyje žinomus pastatus. Šie ir kiti LEGO pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

4. LEGO Star Wars Millennium Falcon. Tuomet, kai norisi, kad LEGO konstruktorius būtų įdomus tiek Jums, tiek vaikams, dažnai sunku surasti tinkamą rinkinį, tačiau jei rinksitės šį variantą, Žvaigždžių karais susidomėjusius mažuosius lengvai įtrauksite į šį žaidimą. Kūrybinis procesas pareikalaus šiek tiek pastangų, tačiau galutinis rezultatas turėtų pranokti visus lūkesčius – dėl jo tikrai verta pasistengti! Jei vaikas susidomėjęs kitais populiariais filmais ar ypatingų galių turinčiais herojais, drauge galite išbandyti ir LEGO NINJAGO, SUPER HEROES, JURASSIC WORLD ar kitų panašių serijų rinkinius.

 

5. LEGO Creator Tyrinėjimo kosminis laivas. Nors šis LEGO pigiau parduodamas ir turi kur kas mažesnį detalių skaičių, tai dar nereiškia, jog pasirinkimas bus mažiau įdomus – priešingai, jei Jus domina kosminės erdvės, toks variantas bus vienas geriausių pasirinkimų. Tad jeigu ieškote geriausio kainos ir kokybės santykio bei tokio rinkinio, kuris tiktų tiek Jums, tiek vaikams, pradėkite nuo šio kosminio laivo!

 

Panašu, jog tie, kurie nuspręs išbandyti LEGO konstruktorius, tikrai turės iš ko pasirinkti – šie kūrėjai siūlo ne vieną sudėtingą ir įdomų rinkinį, pritaikytą visų namiškių poreikiams. Tad įvertinę savo lūkesčius, sugebėjimus ir apžiūrėję LEGO internetu, lengvai nuspręsite, kuris variantas turėtų papildyti Jūsų žaidimų kolekciją.