Liūdna, bet, regis, tai tiesa. Skamba kaip nevykęs patarimas iš praėjusio amžiaus, tačiau vyrai protingas moteris laiko nepatraukliomis. Varšuvos ekonomikos mokyklos Lenkijoje atliktas tyrimas parodė, kad intelektas iš tikrųjų gali atstumti potencialius kandidatus į širdį.

 

santykiai

Rezultatai, publikuoti moksliniame „Personality & Individual Differences“ žurnale, gauti, išanalizavus 4000 greitųjų pasimatymų rezultatų. Greituosiuose pasimatymuose dalyvavo 560 studentų iš Kolumbijos universiteto Niujorke. Su kiekvienu žmogumi jie galėjo bendrauti 4 minutes.

 

Kaip ir galima numatyti, moterys sutiko nueiti į antrąjį pasimatymą su tais priešingos lyties atstovais, kurie buvo protingi ir patrauklūs. Tačiau vyrams kur kas sudėtingiau sekėsi bendrauti su labai intelektualiomis moterimis. Kuo protingesnė moteris, tuo patrauklesnio partnerio ji trokšta. Vyrai, regis, partnerę renkasi vadovaudamiesi visai kitais kriterijais. Pagal vyrišką logiką aukštas intelekto koeficientas moters nedaro pranašesne ir patrauklesne negu kitos. Šiandien, kai vis daugiau moterų visame pasaulyje įgyja aukštąjį išsilavinimą, pastebima, kad žmonėms vis sunkiau susirasti porą. Tai gali būti viena iš svarbiausių priežasčių.

 

6 kitos priežastys, kodėl jis nepaskambina:

 
  • Jis to nenori. Tai viena dažniausių priežasčių, kodėl vyrai taip elgiasi. Ypač ankstyvosiose santykių fazėse. Dažniausiai vyrai paskambina, tačiau ne iš karto, nes nori sukurti iliuziją, kad yra labai užsiėmę ir rimti.
 
  • Jis apsigalvojo arba susitikinėja su kita. Skaudi realybė, bet tenka pripažinti, kad kartais jis nepaskambina todėl, kad jūs labai jo nesužavėjote. Šis paaiškinimas dažniausiai tinka ankstyvosiose santykių fazėse. Dažniausiai apsigalvojama po vieno ar kelių pasimatymų. Pavyzdžiui, jeigu jūs susipažinote bare. Gali būti, kad rytą išsiblaivęs jis prisiminė, kad turi merginą ir nusprendė jums neskambinti.
 
  • Jis negali paskambinti. Galbūt jis lanko sergančią senelę ligoninę, rašo romaną ar turi kitų svarbių reikalų. Jeigu tai yra priežastis, jis su jumis susisieks, kai tik turės šiek tiek daugiau laisvo laiko.
 
  • Jeigu jis sakė, kad paskambins, būdamas išgėręs ir po to apie tai pamiršo. Kai kurie vyrai gyvena tokį aktyvų gyvenimą, kad nieko nuostabaus, jog jie pamiršta paskambinti, ypač jeigu tą moterį matė tik vieną kartą gyvenime. Jeigu ji jam tikrai patiko, jis išsiblaivys ir prisimins. Tačiau tai gali užtrukti keletą dienų.
 
  • Jis yra nusiminęs. Jeigu jūs jau pradėjote susitikinėti ir staiga vyras tarsi kiek atšalo ir nebepaskambina taip dažnai kaip anksčiau, gali būti, kad jis yra dėl ko nors nusiminęs. Tai nebūtinai reiškia, kad santykiai yra baigti. Gali būti, kad jam tiesiog reikia laiko nusiraminti, ypač jei atšalimas prasidėjo po ginčo. Gali būti, kad jis yra nusiminęs ne dėl jūsų kaltės. Taip dažnai nutinka, kai vyras yra labai nedrąsus ir nori pereiti prie kito santykių etapo, bet kol kas nedrįsta. Jam reikia visų pirma viską apgalvoti ir tik po to imtis veiksmų.
 
  • Jis bando suprasti, ką iš tikrųjų jums jaučia. Tai tinka poros, kurios jau kurį laiką susitikinėja ir ateina laikas pereiti prie kito santykių etapo. Taigi, kai jis jums neskambina, greičiausiai jis bando suvokti, ką jis jums jaučia ir ar yra pasiryžęs pradėti naują santykių etapą.